2011 / 2012
VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Ziębic i Dyrektora Gimnazjum Publicznego 1 czerwca 2012
2 m

3 m
ngram, Moneta, Woźny, Szymański G., Pełka, Panek, Bazeluk, Starosta, Wyrwa, Somala

Kowalski, Matacz, Brygadzin, Dymitruk, Zając, Jaśkowiak Piotr, Jaśkowiak Paweł, Pietrzak, Ziobrowski, Werner, Worobiec
TRENER: Terebun Krzyszto


TRENER: Mrugas Marek
Szczególne osiągnięcia Weroniki Sliwowskiej 3d - Młodziezowy Dom Kultury w Świdnicy          informacje >>>
 Gra Miejska  "Śladem obiektów sakralnych" - org. Biblioteka Miejska i I LO - 18 maja 2012 : 
II miejsce  Weronika Śliwowska 3d, Ewa Leboda 2a, Katarzyna Rzeczkowska 1a, Aleksandra Wyroba 1a, opiekun
mgr Marzena Zięba
Wojewódzki Konkurs "Magiczne opowieści z rodzinnych stron" - maj 2012
laureatki - nagroda wyjazd do Strasburga Dominika Milanowska 1a, Katarzyna Rzeczkowska 1a opiekun
mgr Marzena Zięba
STREFA WAŁBRZYSKA MISTRZOSTW W LEKKIEJ ATLETYCE
  • 3 miejsce -   bieg na100 m  - Cis Paulina kl.3b,
  • 3 miejsce – bieg na 300 m -  Kalinowska Paulina kl.1a,
  • 2 miejsce -  bieg na 600 m -  Studniarek Weronika kl.1c,
  • 3 miejsce – bieg na 600 m - Pałka Partycja kl.1b,
  • 2 miejsce  - sztafeta dziewcząt 4 x 100m -  Wcisło Angela, Kalinowska Paulina, Kowalska Julia, Cis Paulina,
  • 2 miejsce – rzut oszczepem -  Kuchciński Mateusz kl. 3b.

Pozostali uczniowie zdobyli również wysokie miejsca:

  • 4 miejsce – bieg na 1000m - Major Katarzyna kl.3b,
  • 4 miejsce - rzut oszczepem  - Włudyga Żaneta kl.2c,
  • 4 miejsce - pchnięcie kulą - Łukianiuk Paulina kl.3b,
  • 4 miejsce – rzut oszczepem -  Świeboda Oskar kl.2a,
  • 5 miejsce – pchnięcie kulą -  Rymsza Kamil kl.3b,
  • 6 miejsce – bieg na 300 m – Sachmidt Łukasz kl. 3a.
opiekun:
mgr Iwona Rosłońska
IV Ogólnopolski Konkurs Multimedialny o Janie Pawle II - 18 maja 2012
II m Rafal Magiera 3b opiekun:
mgr Beata Samoraj
Piłka Plażowa - 15 maja 2012
1m Klimowicz Szymon (kl. 2 a), Świeboda Oskar (kl. 2 a), Rymsza Kamil (kl. 3 b) opiekun:
mgr Paweł Kondzior
Mistrzostwa w lekkiej atletyce - 9 maja 2012
  bieg na 100 m dziewcząt:    I miejsce - Cis Paulina kl.3b
                                                        III miejsce - Śnihur Aneta kl.1b
 
·         bieg na 300 m dziewcząt:   I miejsce - Kalinowska Paulina kl.1a
                                                       IV miejsce - Wołowicz Justyna kl.3b
 
·         bieg na 600 m dziewcząt:  I miejsce - Pałka Patrycja kl.1b
                                                      II miejsce - Studniarek Weronika kl.1c
 
·         bieg na 1000 m dziewcząt: II miejsce - Major Katarzyna kl.3b
                                                       III miejsce - Gęsikowska Anna kl.3b
 
·         pchnięcie kulą - dziewczęta: III miejsce - Paulina Łukianiuk kl.3b
 
·         skok w dal - dziewczęta:   IV miejsce - Wołowicz Karolina kl.3b
 
·         sztafeta 4 x 100 m dziewcząt:  I miejsce w składzie:
 
1. Wcisło Angelika kl.2a
2. Kalinowska Paulina kl.1a
3. Kowalska Julia kl.2c
4. Cis Paulina kl.3b
·       bieg na 100 m chłopców:  III miejsce - Soński Wojciech kl. 2a
 
·       bieg na 300 m chłopców:  II miejsce - Schmidt Łukasz kl. 3a
                                                              IV m - Dymitruk Adrian kl. 1b
·       bieg na 1000 m chłopców: I miejsce - Litwin Jakub kl. 3a
                                                      III miejsce - Łysoń Arkadiusz kl. 3a
 
·         bieg na 200 m chłopcy:   V miejsce - Rosiak Michał 3a
 
·         skok w dal chłopcy:  IV miejsce -  Ławniczak Maciej 3a
 
·         pchnięcie kulą  - chłopcy: II miejsce - Rymsza Kamil 3b
 
·         rzut oszczepem – chłopcy:      I miejsce Kuchciński Mateusz 3b,
                                                           II miejsce Świeboda Oskar 2a
·         sztafeta 4 x 100 m chłopców:  IV miejsce  w skladzie:
Soński Wojciech 2a,
Gorzelak Oskar 3b,         
Wróblewski Jacek 1a,
 Dymitruk Adrian 1b
opiekun:
mgr Iwona Rosłońska


















mgr Paweł Kondzior










Finał Dolnosląskiej GImnazjady  - 15 lwietnia 2012
3 m
piłka ręczmna
M. Kuchciński, R. Śledziak, O. Ingram - Mieczkowski, Rachwał, K. Rymsza, P. Szymański, P. Szymański, P. Somala, K. Moneta, M. Woźny, P. Starosta, P. Pełka, M. Panek, G. Szymański opiekun:
mgr Krzysztof Terebun
mgr Marek Mrugas
Ogólnopolskiego Konkursu historycznego OXFORD HISTORIA PLUS - organizator Biuro Poselskie Europoseł Lidii Geringer de Oedenberg.- 13 kwietnia 2012
laureaci Rafał Magiera 3b, Weronika Śliwowska 3d, Katarzyna Rzeczkowska 1a, Dominika Milanowska 1a, Aleksandra Wyroba 1a. opiekun:
mgr Marzena Zięba
mgr Katarzyna Nowak
Strefa Wałbrzyska w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Gimnazjalnych - 3 kwietnia 2012
1 m Kuchciński, Rajmund Śledziak, Oskar Ingram – Marcin Mieczkowski 14, Paweł Szymański 7, Patryk Szymański 6, Rachwał 5, Kamil Rymsza 4, Maciej Panek 1, Michał Woźny 1, Bartek Niedźwiecki, Patryk Somala, Konrad Moneta, Starosta, Jakub Matacz TRENER: Terebun Krzyszto
Powiatowy Konkurs J. Niemieckiego "Wie weit bist du jetzt?" - marzec 2012
3 miejsce Rafał Magiera 3b opiekun:
mgr Czesława Michalik
Powiatowe eliminacje Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”- org. MDK w Świdnicy - 26 marca 2012
wyróznienie Weronika Śliwowska 3d
IV Szkolny Konkurs Gier Logicznych - SUDOKU -14  marca 2012
1 m
 2 m
3 m
4 m
5 m
6 m
Patrycja Pałka1b
Roksana Łętowska 3b
Justyna Wołowic 3b
Kamil Rymsza 3b
Krystian Żygadło 3d
Katarzyna Kuśnierz 3a
opiekun:
mgr Elżbieta Gąsior
OGÓLNOPOLSKIKONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ - marzec 2012
laureat Kamil Rymsza 3b opiekun:
mgr Jolanta Orleańska
Turniej piłki siatkowej chłopców - 7 lutego 2012
4  miejsce

SKŁAD DRUŻYNY:

1. Łysoń Arkadiusz 3a

2. Rosiak Michał 3a

3. Rymsz Kamil 3b

4. Klimowicz Szymon 2a

5. Świeboda Oskar 2a

6. Dymitruk Adrian 1b

7. Wrona Mateusz 3d

8. Szymczyk Daniel 3d

9.Kancerz Kacper 1a

10. Kłos Wojciech 1a

opiekun:
mgr Paweł Kondzior
Turniej tenisa Stołowego - chłopców - 2 lutego 2012
2 miejsce Kłys Paulina kl.2a
Włudyga Żaneta kl.2c
Gajdowska Wiktoria kl.1d
opiekun:
mgr Paweł Kondzior
Konkurs Plastyczny "Świdnickie dzieci nie jedzą śmieci - zdrowe odżywianie", org. Zespół Szkół Nr 3 w Świdnicy oraz Wydział  Zdrowia Starostwa Powiatowego w Świdnicy - styczeń 2012
I miejsce Karolina Milewska  2 opiekun:
mgr Jolanta Orleańska
Turniej Tenisa  Stołowego - dziewcząt - 1 stycznia 2012
2 miejsce Kłys Paulina 2a
Włudyga Żaneta .2c
Gajdowska Wiktoria .1d
opiekun:
mgr Iwona Rosłońska
Szkolny Konkurs z Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND - grudzień 2011
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
Magiera rafał 3b
Papiez Klaudia 2c
Dymitriuk Adrian 1b
Śkiwowska Weronika 3d
Dominikowski maciej 1b
Wiraszka Szymon 1a
Milewska Karolina 2b
Gnutek Adrian 1a
Mówiński Mateusz 2c
Starosta patryk 2b
Jaskowiak Wojciech 2c
opiekun:
mgr Czesława Michalik
mgr Dorota Koczut
III Konkurs Literacko - Plastyczny "Leśnie inspiracje - las w literaturze" - org.Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy pod patronatem Nadleśnictwa Świdnica. -       30 listopada 2011
2 miejsce Katarzyna Rzeczkowska 1a opiekun:
mgr Jolanta Antos
Półfinał Strefy Wałbrzyskiej - Żarów 18 października 2011
III miejsce
Klimowicz Szymon 2a, Klag Maciej 2a, Rosiak Michał 3a, Litwin Jakub 3a, Jabłoński Kacper 3a, Schmidt Łukasz 3a, Hoyer Paweł 3a,  Łysoń Arkadiusz 3a
opiekun:
mgr Paweł Kondzior
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Mariana Hemana - 17 października 2011
II miejsce Weronika Śliwowska 3d opiekun:
mgr Jolanta Gabryliszyn
POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - ŻARÓW-  30 września 2011
1 miejsce Piotr Kwiatkowski 3d, Kacper Jabłoński 3a, Jakub Litwin 3a, Rosiak Michał 3a, Arkadiusz Łysoń 3a, Łukasz Schmidt 3a, Łynko Damian 2a, Maciej Ławniczak 3a, Musiał Martin 2a, Klag Maciej 2a, Adrian Dymitruk 1b opiekun:
mgr Paweł Kondzior
MIĘDZYSZKOLNE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - 27 września 2011
1 miejsce   1. Pałka Patrycja kl.1b  2. Major Katarzyna kl.3b  3. Studniarek Weronika kl.1c  4. Cis Paulina kl.3b  5. Gęsikowska Anna kl.3b  6. Wołowicz Justyna kl.3b  7 .Wołowicz Karolona kl.3b  8. Włudyga Żaneta kl.2c  9. Winiarska Kornelia kl.2a10. Kalinowska Paulina kl.1a opiekun:
mgr Iwona Rosłońska
3 miejsce Piotr Kwiatkowski 3d, Kacper Jabłoński 3a, Jakub Litwin 3a, Rosiak Michał 3a, Arkadiusz Łysoń 3a, Łukasz Schmidt 3a, Łynko Damian 2a, Maciej Ławniczak 3a, Musiał Martin 2a, Klag Maciej 2a opiekun:
mgr Paweł Kondzior
Konkurs „Miejskie Trasy Citywalk 2011”  - org. Urząd Miejski w Świdnicy oraz portal Świdnica24 - 24 września 2011
1 miejsce Patrycja Pałka 1b opiekun:
mgr Katarzyna Nowak
POWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - 22 września 2011
I miejsce / miasto /
2 miejsce / miasto /
2 miejsce / powiat /
3 miejsce / powiat /
Kalinowska Paulina kl.1a
Cis Paulina kl. 3b
Kalinowska Paulina kl.1a
Cis Paulina  kl.3b
opiekun:
mgr Iwona Rosłońska
SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA.- 22 września 2011
2 miejsce 100 m - Cis Paulina-  kl.3b
             Kowalska Julia - kl.2c    
             Wcisło Angelika - kl.2a
300 m - Kalinowska Paulina - kl.1a
             Wołowicz Justyna - kl.3b
             Winiarska Kornelia - kl.2a
600 m - Pałka Patrycja- kl.1b
             Studniarek Weronika - kl.1c
             Gęsikowska Anna - kl.3b
skok w dal - Włudyga Żaneta - kl.2c
                      Jóźwiak Angela - kl.2b
                      Mydłowska Klaudia - kl.2b
pchnięcie kulą - Łukjaniuk Paulina - kl.3b
                            Major Katarzyna kl 3b
opiekun:
mgr Iwona Rosłońska
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - 20 września 2011
2 miejsce w Świdnicy
miejsca indywidualne:
  2 miejsce Maciej Klag 2a
  4 miejsce Arek Łysoń 3a
  5 miejsce Kuba Litwin 3a
10 miejsce Kacper Jabłoński 3a
14 miejsce Adrian Dymitruk 1b
20 miejsce Martin Musiał 2a
21 miejsce Michał Rosiak 3a
26 miejsce Mateusz Strugała 1b
27 miejsce Michał Woźny 1b
28 miejsce Kacper Kancerz 1b
29 miejsce Oskar Ingram 1b
opiekun:
mgr Paweł Kondzior