2007 / 2008

Powiatowy Konkurs Wiedzy Informatycznej - Świdnickie Opowieści "Obraz i słowo" - czerwiec 2008 r.
I miejsce,  wyóróżnienie opiekun:
Beata Samoraj
Marta Suchańska 3a
wyróznienie:
Jakub Licheński 3e
Jędzrzej Mirowski 3e
V Powiatowy Konkurs Literacki "Uruchom wyobraźnię" w Sobótce
wyróznienie opiekun:
Jolanta Antos
Maksymilian Smyczyński 1e
Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - 21 kwiecień 2008
III miejsce opiekun:
Beata Samoraj
Jakub Licheński 3e
Jędzrzej Mirowski 3e
Patryk Zakrocki 3 e
Final Inderdyscyplinarnego Konkursu "Disce Puer" - kwiecień 2008 r.
II miejsce
opiekun:
Jolanka Antos
Marta Suchańska 3a

XVI Świdnicki Przegląd Zespołów Kolędniczych zorganizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury - styczeń 2008 r.

wyróżnienie, nagroda specjalna

opiekun:

Alina Barć,

Joanna Grębowska - Szpak

wyróżnienie:

Zespół "Bagatela"

nagroda specjalna Biskupa Świdnickiego Ignacego Deca:

Barbara Janas kl. 3a

Piłka Ręczna Chłopcy Współzawodnictwo Międzyszkolne - styczeń 2007 r.

III miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Kamil Wasilewski 3d
Patryk Dukat 3D
Kamil Ślęzak 3D
Krystian Nerka 2A
Kamil Nerka 2A
Michał Zychal 2B
Paweł Maciejczyk 2E
Bartek Migas 2E
Sebastian Bednarski 2E


Tenis Stołowy Chłopcy Współzawodnictwo Międzyszkolne -  styczeń 2008 r.

III miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Patryk Dukat 3d
Sebastian Bednarski 2e
Dawid Stadnik 2c

Ogólnopolski Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”, zorganizowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej - styczeń 2008 r.

udział w etapie rejonowym

opiekun:

Marzena Zięba

Jakub Licheński - kl.3e

Anna Kapłon - kl. 3e

Jędrzej Mirowski - kl. 3e

Piłka Koszykowa Chłopcy Zawody Powiatowe  - styczeń  2008 r.

III miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Kamil Ślęzak - 3d
Kamil Wasilewski - 3d
Marek Grzelak - 3f
Kamil Nerka - 2a
Krystian Nerka - 2a
Arkadiusz Hołyst - 2a
Tomasz Łynko - 2d
Patryk Dukat - kl.3d

Wojciech Sikora - kl.2d

Mateusz Kubina - kl.3c

Wojewódzki Konkurs "Europa 2020" organizowany przez Lidię de Geringer Oedenberg poseł do Europarlamentu Europejskiego  - grudzień 2007 r.

laureat, wyróżnienie

opiekun:

Marzena Zięba

Katarzyna Nowak

laureat - nagroda wyjazd do Brukseli luty 2008

Jędrzej Mirowski kl. 3e

 wyróżnienie - kurs multimedialny j. obcego

Patrycja Strzyżewska kl. 3c

Piłka Koszykowa Chłopcy Współzawodnictwo Międzyszkolne  - listopad  2007 r.

I miejsce, tytuł najlepszego zawodnika

opiekun:

Paweł Kondzior

najlepszy zawodnik:

Kamil Ślęzak - kl. 3d

skład drużyny:

Kamil Ślęzak - 3d
Kamil Wasilewski - 3d
Marek Grzelak - 3f
Kamil Nerka - 2a
Krystian Nerka - 2a
Arkadiusz Hołyst - 2a
Tomasz Łynko - 2d
Stefan Kubiak - 2d

Konkurs Powiatowy - "KOŚCIOŁY POWIATU ŚWIDNICKIEGO" organizowany przez Muzeum Kupiectwa, Towarzystwo Regionalne Ziemi Świdnickiej oraz II LO  - listopad  2007 r.

II miejsce

opiekun:

Katarzyna Nowak, Marzena Zięba

skład drużyny:

Małgorzata Bury kl. 2b,

Anna Oruba kl. 2d

Wojciech Sikora kl. 2d

Konkurs Powiatowy Legenda Herbowa  organizowany przez "Wiadomości Świdnickie"  - listopad  2007 r.

laureat

opiekun:

Katarzyna Nowak

Joanna Fliorian kl. 3c

III Powiatowy Konkurs Piosenki Poetyckiej "Mimozami jesień się zaczyna"  - listopad  2007 r.

II miejsce, udział

opiekun:

Joanna Grębowska - Szpak

Barbara Janas - kl. 3a - II miejsce,

Małgorzata Bura - kl. 2b

Międzyszkolne Biegi Przełajowe  - listopad  2007 r.

I miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

Marek Grzelak - kl. 3f

Dolnośląska Rada Młodzieży Dolnośląskiego Kuratora Oświaty  - listopad  2007 r.

członek

opiekun:

Marzena Zięba

Agata Szuba - kl. 2d

Konkurs Plastyczny im. M.Kozara - Słobódzkiego "Barwy niepodległości, zorg. orzez MDK Świdnica   -listopad  2007 r.

laureatki

opiekun:

Katarzyna Nowak, Marzena Zięba

Marianna Chojnowska - kl. 1b

Anna Desput - kl. 2d

Małgorzata Molewska - kl. 3e

Piłka Siatkowa Chłopcy współzawodnictwo międzyszkolne - październik 2007r.

IV miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Mateusz Drączkowski 2c
Dawid Stadnik 2c
Patryk Dukat 3d
Wojtek Sikora 2d
Kamil Nerka 2a
Krystian Nerka 2a
Arek Hołyst 2a

Powiatowy Konkurs Turystyczny „Polskie Góry Dziedzictwem Kulturowym” zorganizowany przez Zespól Szkół Turystyczno-Hotelarskich w Świdnicy - październik 2007r.

wyróżnienie, udział

opiekun:

Małgorzatz Pałka

 wyróżnienie – Agata Szuba - kl.2d

dyplom uczestnictwa – Anna Kapłon - kl.3e

Edukacyjne Stypendium Rotariańskie   - październik  2007 r.

laureatka

opiekun:

Joanna Grębowska-Szpak

Barbara Janas - kl. 3a

Piłka Nożna Chłopcy Współzawodnictwo Międzyszkolne - wresień 2007r.

IV miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Sebastian Bednarski 2e
Patryk Dukat 3d
Kamil Borger 3d
Krystian Kupiec 2a
Wojtek Sikora 2d
Krzysztof Kwiatkowski 2d
Paweł Maciejczyk 2e
Radek Paluch 2c
Michał Janus 2d
Paweł Klimek 3a
Filip Domański 2d
Martin Wąsik 3f
Tomasz Kusaj 1e

"Podstawowe pojęcia ekonomiczne"   zorganizowany przez NBP i Fundację Wiedza i Nauka  -czerwiec  2007 r.

nagroda I miejsce

opiekun:

Marzena Zięba

Jędrzej Mirowski - kl. 3e