2006 / 2007

Projekt Edukacji Teatralnej ŚOK - Konkurs "Recenzja Teatralna"    -czerwiec  2007 r.

nagroda i wyróżnienie

opiekun:

Barbara Pidanty

Sylwia Podlas kl. 3c - nagroda

Monika Czachara kl. 3c - wyróżnienie

VII Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Ortograficzna Corrida" org. przez ZS nr 3 w Świdnicy    -czerwiec  2007 r.

III miejsce, drużynowo

opiekun:

Barbara Pidanty, Jolanta Antos

Paulina Kadziewicz kl.3d

Katarzyna Chudy kl. 3c

 IV Powiatowy Konkurs Internetowy pod patronatem Starosty Powiatu Świdnickiego  -czerwiec  2007 r.

III miejsce

opiekun:

Beata Samoraj

Monika Czachara kl. 3c

 IV Mistrzostwa w Aerobiku Rekreacyjnym  - czerwiec  2007 r.

II miejsce

VI miejsce

opiekun:

Halina Żydek

II m-ce skład zespołu:

Jagoda Kosmowska kl. 3c

Justyna Sochowicz kl. 2b

Małgorzata Śliwa kl. 1d

VI m-ce skład zespołu:

Martyna Berlińska kl. 3d

Ewa Biernacka kl. 3d

Marlena Dolak kl. 3f

Patrycja Pawlak kl. 1c

Aleksandra Stankiewicz kl. 3c

Iwona Kuśnierz kl. 3e

 Gimnazjalna Liga Lekkoatletyczna, dziewczęta indywidualnie - maj  2007 r.

II miejsce

opiekun:

Halina Żydek

II m-ce w biegu na 100m:

Monika Czachara kl. 3c

II m-ce skok w dal:

Marta Tyburcy kl. 3a

 Gimnazjalna Liga Lekkoatletyczna,  chłopcy  - maj  2007 r.

II miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Mateusz Piędziak kl. 3c

Michał Łukasik kl. 3c

Piotr Pałkiewicz kl. 3c

Norbert Głowiński kl. 3c

Tomasz Pałamarz kl. 3e

Jakub Sidor kl. 3g

Tomasz Łynko kl. 1d

Piotr Domański kl. 1e

Janusz Kasprzak kl. 2e

 Gimnazjalna Liga Lekkoatletyczna, dziewczęta  - maj  2007 r.

III miejsce

opiekun:

Halina Żydek

skład drużyny:

Monika Czachara kl. 3c

Marta Kośnik kl. 2e

Karolina Wojdecka kl. 2b

Paulina Płaczaszek kl. 2b

Tyburcy Marta kl. 3a

Magda Ziębicka kl. 3c

Dagmara Drączkowska kl. 3a

 Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gimnazjalistów, chłopcy  - maj  2007 r.

I miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

Mateusz Piędziak kl. 3c

 XXIII Ogólnopolski Konkurs Literacki Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjulnej  - maj  2007 r.

wyróżnienie

opiekun:

Barbara Pidanty

Sylwia Podlas kl. 3c

XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w boksie w Strzegomiu  - maj  2007 r.

V miejsce

opiekun:

Krzysztof Duda

Martin Wąsik kl. 2f

 Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w strzelaniu z broni pneumatycznej  - maj  2007 r.

I miejsce

opiekun:

Krzysztof Duda

Tomasz Pałamarz kl. 3e

II Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy "Jan Paweł II" - "Arka"  - maj  2007 r.

laureat

opiekun:

Alina Barć

Iwona Kuśnierz kl. 3e

Diecezjalny Konkurs Plastyczny "Kamień wiary"  - maj  2007 r.

nagroda i wyróżnienie

opiekun:

Alina Barć

nagroda:

Monika Czachara kl. 3c

wyróżnienie: 

Daniela Manugiewicz kl. 

XV Okręgowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża  - maj  2007 r.

II miejsce

opiekun:

Irena Czerwińska

Aleksandra Lemańska kl. 2a

IV Międzygimnazjalny Konkurs Przyrodniczy "Człowiek - niewiarygodna magia" Żarów  - maj  2007 r.

II miejsce

opiekun:

Iwona Kasprzyk

Aleksandra Lemańska kl. 2a

Beata Beata Lubieniecka kl. 2a

Marta Sochańska kl. 2a

Międzypowiatowy Konkurs Literacki "Uruchom wyobraźnię" Sobótka  - maj  2007 r.

wyróżnienia

opiekun:

Jolanta Antos

Joanna Dybciak kl. 3d

V Międzygimnazjalny Konkurs Informatyczny "Potyczki z Excelem" -  maj  2007 r.

udział

opiekun:

Elżbieta Gąsior

Iwona Kuśnierz kl. 3e

 

Klaudia Wołczyk kl. 3e

Piotr Domański kl. 3e

XII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. M.Konopnickiej w Międzyrzeczu Podlaskim  - maj  2007 r.

wyróżnienia

opiekun:

Barbara Pidanty

Jędrzej Mirowski kl. 2e

VII Międzygimnazjalny Konkurs Dziennikarski we Wrocławiu -  maj  2007 r.

wyróżnienia za wywiad

opiekun:

Barbara Pidanty

Paulina Grządkowska kl. 3c

Powiatowy Konkurs Gazetek Szkolnych "Wiadomości Świdnickich" -  kwiecień  2007 r.

I miejsce

(kategoria gimnazja)

opiekun:

Barbara Pidanty

Elżbieta Gąsior

Redakcja gazetki "GoNG3"

IV Dolnoślaski Konkurs Poetycki w Przewornie -  kwiecień  2007 r.

III nagroda i medal

opiekun:

Barbara Pidanty

Sylwia Podlas kl. 3c

Międzyszkolny Konkurs Dziennikarski "Młody Skryba", II LO w Wałbrzychu -  kwiecień  2007 r.

wyróżnienia

opiekun:

Barbara Pidanty

Paulina Grządkowska kl. 3c

Sylwia Podlas kl. 3c

Konkurs Ogólnopolski Sejm Dzieci i Młodzieży etap dolnośląski -  kwiecień  2007 r.

wyróżnienie

opiekun:

Barbara Pidanty

Joanna Bożek kl. 3c

Międzyszkolny Turniej Teatralny Świdnica - ŚOK -  marzec  2007 r.

II m-ce

opiekun:

Barbara Pidanty

I m-ce w konkursie historyczno - naukowym:

Joanna Strzała kl. 3e

Monika Szczepaniak kl. 3e

I m-ce w konkursie na recenzję teatralną:

Sylwia Podlas kl. 3c

Regionalny Konkurs "Mały Poliglota" Wałbrzych -  marzec  2007 r.

I m-ce, udział w finale

opiekun:

Agnieszka Fila

I m-ce:

Adrian Machalski kl. 2a

udział w finale:

Beata Lubieniecka kl. 2a

Konkurs Wiedzy o Bohaterach "Kamieni na szaniec", org. ZHP Świdnica -  marzec  2007 r.

V m-ce

opiekun:

Marzena Zięba

Anna Kapłon kl. 2e

Jakub Feldman kl. 3d

Agata Szuba kl. 1d

"Disce Puer" Konkurs Interdyscyplinarny, region wałbrzyski -  marzec  2007 r.

IX m-ce

opiekun:

 Barbara Pidanty

Joanna Dybciak kl. 3d

Paulina Kadziewicz kl. 3d

Eliminacje Powiatowe - Konkursu Recytatorski PEGAZIK -  marzec  2007 r.

nagroda - awans do finału, udział

opiekun:

Jolanta Gabryliszyn, Barbara Pidanty

nagroda - awans do finału:

Aleksandra Bajorek kl. 3e

udział:

Anita Majerczyk kl. 3c

Eliminacje Miejsko - Gminne Konkursu Recytatorski PEGAZIK -  marzec  2007 r.

I  m-ce, wyróżnienie

opiekun:

Jolanta Gabryliszyn, Barbara Pidanty

nagroda:

Aleksandra Bajorek kl. 3e

Anita Majerczyk kl. 3c

wyróżnienie:

Sylwia Podlas kl. 3c

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej, eliminacje gminne  - marzec  2007 r.

III  m-ce

opiekun:

Krzysztof Duda

skład drużyny:

Krzysztof Stolarczyk kl. 3c

Norbert Głowiński kl. 3c

Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Wybitni Świdniczanie" -  luty  2007 r.

I  m-ce

opiekun:

Katarzyna Nowak

skład drużyny:

Joanna Bożek kl. 3c

Magdalena Ziębicka kl. 3c

Marta Tyburcy kl. 3a

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego "OLIMPUS" -  luty  2007 r.

bardzo dobry wynik

opiekun:

Edyta Sustak, Agnieszka Fila, 

Edyta Wicińska

klasy I:

Justyna Koblowska 21 m-ce

Anna Oruba 24 m-ce

Anita Dziedzic 30 m-ce

klasy II:

Beata Lubieniecka 11 m-ce

klasy III:

Joanna Strzała 21 m-ce

Marcin Madera 23 m-ce

Agata Szarek 23 m-ce

Magdalena Ziębicka 28 m-ce

Joanna Pielech 29 m-ce

Marta Tyburcy 29 m-ce

Powiatowy Turniej - Tenis Stołowy Dziewcząt -  styczeń  2007 r.

III m-ce

opiekun:

Halina Żydek

skład drużyny:

Urszula Tabak kl. 3d

Magdalena Adamowicz kl. 3d

Monika Słupek kl.3d

 XV Przegląd Zespołów Kolędniczych -  styczeń  2007 r.

nagroda główna i nagroda specjalna

opiekun:

Joanna Grębowska-Szpak

nagroda główna:

zespół "Bagatela"

nagroda specjalna:

Krzysztof Stolarczyk kl. 3c

 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy  o Zdrowiu -  styczeń  2007 r.

awans do etapu wojewódzkiego

opiekun:

Jolanta Orleańska

Agata Szarek kl. 3a

 Konkurs Literacko - Plastyczny "Ratujmy Kasztanowce"  -  grudzień   2006 r.

nagrody i wyróżnienia

opiekun:

Jolanta Orleańska

I m-ce Monika Słupek kl. 3d

II m-ce Patrycja Strzyżewska kl. 2c

III m-ce Iwona Kuśnierz kl. 3e

nagroda za koordynację projektu - Joanna Pielech kl. 3a

 Konkurs Wiedzy  o Zdrowiu HIV i AIDS-  grudzień  2006 r.

wyróżnienia

opiekun:

Jolanta Orleańska

Aleksandra Lemańska kl. 2a

Beata Lubieniecka kl. 2a

Agata Szarek kl. 3a

Patrycja Strzyżewska kl. 2c

Marta Suchańska kl. 2a

Marta Tyburcy kl. 3a

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "DEUTSCHFREUND" 2006 -  styczeń  2007 r.

wyróżnienia i dobre wyniki

opiekun:

Czesława Michalik, Dorota Koczut, Anna Kołodko

Stodolnik Rafał kl. 1e

Monika Czachara kl. 3c

Piotrowska Sylwia kl. 2c

 Współzawodnictwo Międzyszkolne Tenis Stołowy Chłopców -  styczeń  2007 r.

VI m-ce

opiekun:

Krzysztof Duda

skład drużyny:

Patryk Dukat kl. 2d

Michał Jaśkowiak kl.3c

Maciek Turzański kl. 2d

Współzawodnictwo Międzyszkolne Tenis Stołowy Dziewcząt -  styczeń  2007 r.

II m-ce

opiekun:

Krzysztof Duda

skład drużyny:

Urszula Tabak kl. 3d

Magdalena Adamowicz kl. 3d

Monika Słupek kl.3d

VII Zawody Pływackie "Mikołajki 2006", szkoły gimnazjalne, kat. dziewcząt, 75 m styl dowolny (powiat) -  grudzień  2006 r.

III m-ce

opiekun:

Krzysztof Duda

Monika Czachara  kl. 3c

Międzyszkolne Zawody Pływackie kat. gimnazja -  grudzień  2006 r.

II m-ce

opiekun:

Krzysztof Duda

II m-ce Monika Czachara  kl. 3c

II m-ce Krzysztof Wiśniewski kl. 1c

IV m-ce Urszula Tabak kl.3d

II m-ce Angelika Michalska kl. 2d

Konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista"  etap wojewódzki historiai-  grudzień  2006  r.

finalista

opiekun:

 Katarzyna Nowak

Agata Szarek  kl. 3a

Konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista"  etap wojewódzki, język polski-  grudzień  2006 r.

finalista

opiekun:

 Jolanta Gabryliszyn

Agata Szarek  kl. 3a

Miejski Konkurs Literacki "Co bym zrobił jako prezydent Świdnicy"   - grudzień  2006 r.

I, II i III nagroda oraz wyróżnienia

opiekun:

Katarzyna Nowak

Marzena Zięba

Danuta Chmielowiec

nagrody:

Joanna Bożek kl. 3c

Magda Ziębicka kl. 3c

Krzysztof  Stolarczyk kl. 3b

wyróżnienia:

Paulina Grządkowska kl. 3c

Monika Czachara kl. 3c

Mateusz Rataj kl. 3c

Marta Tyburcy kl. 3a

Agata Szarek kl. 3a

Karol Pisowicz kl. 3a

Joanna Pielech kl. 3a

Paulina Kadziewicz kl. 3d

Monika Szczepaniak kl. 3e

IV Ogólnopolski Konkurs Ładnego Pisania "Pisanie piórem kształtuje charakter"' - grudzień  2006 r.

wyróżnienie w etapie wojewódzkim, awans do finału ogólnopolskiego

opiekun:

Barbara Pidanty

Joanna Bożek kl. 3c

 Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski "Liczy się temat" CANAL+Cyfrowy   listopad  2006 r.

podziękowanie za wysoki poziom

opiekun:

Barbara Pidanty

Katarzyna Chudy kl. 3c

Paulina Grządkowska kl. 3c

Dolnośląski Konkurs BLIŻEJ TEATRU - TEATR 2006   - listopad  2006 r.

nagroda, kwalifikacje do finału ogólnopolskiego

opiekun:

Barbara Pidanty

Projekt regionalny - cała szkoła

II Mikołajkowy Turniej w Koszykówkę Dziewcząt, Imbramowice  - grudzień 2006 r.

I  miejsce

opiekun:

Halina Żydek

Skład drużyny

Monika Czachara kl. 3c

Magdalena Ziębicka kl. 3c

Karolina Jarmolińska kl. 3b

Monika Słupek kl. 3d

Maria Kozakow kl. 3a

Marta Tyburcy kl. 3a

Piłka Koszykowa chłopców, Współzawodnictwo Międzyszkolne  - listopad  2006 r.

III  miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

Skład drużyny:

Bartek Migas kl. 1f

Daniel Pawłowski kl. 1f

Kamil Ślęzak kl. 2d

Maciej Turzański kl. 2d

Łukasz Graj kl. 2d

Tomasz Górski kl. 3f

Krzysztof Stolarczyk kl. 3c

Konkurs Dolnośląski  "Saksonia bez tajemnic" - etap szkolny   - listopad  2006 r.

udział w następnym etapie

opiekun:

Katarzyna Nowak, Marzena Zięba

Monika Czachara kl. 3e

Wojciech Sikora kl. 3c

Anna Kapło kl. 2e

Paulina Grządkowska kl. 3c

Piłka Siatkowa chłopców, Współzawodnictwo Międzyszkolne  - listopad  2006 r.

IV  miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

Skład drużyny:

Patryk Dukat kl. 2d

Tomasz Pałamarz kl. 3e

Mateusz Drączkowski kl. 1c

Grzegorz Bonciuń kl. 3e

Norbert Głowiński kl. 3c

Michał Łukasik kl. 3c

Kamil Kasztelan kl. 2c

Konkurs Literacki pod patronatem "Wiadomości Świdnickich' - "Cieszmy się z niepodległości"  - listopad  2006 r.

II miejsce

opiekun:

Barbara Pidanty

Sylwia Podlas kl. 3c

Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej  - listopad  2006 r.

IV miejsce

wyróżnienia

opiekun:

Barbara Pidanty,

Jolanta Gabryliszyn

IV miejsce:

Sylwia Podlas kl. 3c

wyróżnienie:

Anita Majerczyk kl. 3c

Iwona Kuśnierz kl. 3e

Ogólnopolski Konkurs MON "Tradycja zobowiązuje", konkurs literacki "Historia kawalera Orderu Virtuti Militari" - Mieczysław Kozar - Słobódzki  -  listopad  2006 r.

I miejsce

opiekun:

Katarzyna Nowak

Magdalena Ziębicka kl. 3c

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Strzelectwie Sportowym  - październik  2006 r.

I miejsce

opiekun:

Krzysztof Duda

Tomasz Pałamarz kl. 3e

Konkurs plastyczny Rodzina Kultur w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej, etap międzynarodowy  - październik  2006 r.

wyróżnienia

opiekun:

Alina Barć

wyróżnienie:

Małgorzata Śliwa kl. 1d

Paulina Sęk kl. 3b

Konkurs recytatorski Poezji Religijnej w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej, etap miejski  - październik  2006 r.

I  miejsce

opiekun:

Alina Barć

I miejsce:

Aleksandra Bajorek kl. 3e

Iwona Kuśnierz kl. 3e

Jędrzej Mirowski kl. 2e

Sztafetowe Biegi Przełajowe, Współzawodnictwo Międzyszkolne  - wrzesień  2006 r.

II  miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

Skład drużyny:

Radosław Kasprzyk kl. 3d

Jakub Feldman kl. 3d

Piotr Pałkiewicz kl. 3c

Karol Pisowicz kl. 3a

Kacper Lichota kl. 3b

Patryk Dukat kl. 2d

Łukasz Graj kl. 2d

Sylwester Stochniał kl. 2d

Patryk Chomin kl. 2a

Tomasz Pałamarz kl. 3e

Indywidualne Biegi Przełajowe, Współzawodnictwo Międzyszkolne  - wrzesień  2006 r.

II  miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

II  miejsce:

Mateusz Piędziak kl. 3c