2005 / 2006

Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski w ramach  XI Dni Goethego- czerwiec  2006 r.

I  miejsce

opiekun:

Barbara Pidanty

I  miejsce:

Dagmara Młot kl. 3d

Ogólnopolski Konkurs Poetycki w ramach  XI Dni Goethego- czerwiec  2006 r.

I  miejsce

opiekun:

Barbara Pidanty

I  miejsce:

Dagmara Młot kl. 3d

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Goethego XI Dni Goethego"  - czerwiec 2006 r.

II  miejsce

opiekun:

Barbara Pidanty

II  miejsce:

Anita Majerczyk kl.2c

Piotr Żabrowski kl. 3d

Konkurs na dramat teatralny SOK - czerwiec 2006 r.

wyróżnienia

opiekun:

Barbara Pidanty, Renata Jończyk

wyróżnienia:

Sylwia Roniewska kl. 2c

Magdalena Staniszewska kl. 3f

Konkurs Plastyczny org. przez MDK "Widokówka ze Świdnicy" - czerwiec 2006 r.

wyróżnienie 

opiekun:

Anna Kostrzewska

Paulina Studnicka kl. 3g

Konkurs na recenzję teatralną SOK  -czerwiec  2006 r.

nagrody

opiekun:

Barbara Pidanty, Renata Jończyk, Jolanta Antos

nagrody:

Sylwia Podlas kl. 2c

Małgorzata Wietrzyńska kl. 3f

Paulina Studnicka kl. 3g

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" - czerwiec 2006 r.

wyróżnienia

opiekun:

Anna Kostrzewska

wyróżnienie:

Orłowski Radosław kl. 3c

Sonia Twardysko kl. 3b

Rafał Jastrzębski kl. 3h

Oliwia Papież kl. 3b

Alina Andrzejewska kl. 3b

Anna Łynko kl. 3d

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Ekoplaneta" - czerwiec 2006 r.

wyróżnienia

opiekun:

Jolanta Orleańska

wyróżnienie w cz. plastycznej:

Grzegorz Pałka kl. 3b

Alina Andrzejewska kl. 3b

Karolina Nowak kl. 3f

Monika Sobkowiak kl. 3h

wyróżnienie cz. teoretyczna:

Katarzyna Smyczyńska

Olga Dzięgielewska kl. 3b

Grzegorz Tabak kl. 3b

Powiatowy Konkurs Informatyczny "Młody Informatyk 2006"  - czerwiec  2006 r.

I miejsce

opiekun:

Elżbieta Gąsior

I miejsce:

Grzegorz Tabak kl. 3b

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Literackie Talenty "06" szczebel miejski    -czerwiec  2006 r.

udział

opiekun:

Barbara Pidanty, Jolanta Antos

Sylwia Podlas kl. 2c, 

Katarzyna Chudy kl. 2c

Joanna Bożek kl. 2c

Monika Czachara kl. 2c

Dagmara Młot kl. 3d

Sylwia Rachuna kl. 3d

Joanna Dybciak kl. 2d

Paulina Studnicka kl. 3g

Ada Jaworska kl. 3g

VI Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Ortograficzna Corrida" org. przez ZS nr 3 w Świdnicy    -czerwiec  2006 r.

III miejsce, V miejsce

opiekun:

Barbara Pidanty, Jolanta Giergiczna - Siwkin

III miejsce: Dagmara Młot kl. 3d

V miejsce:  Monika Sobkowiak kl. 3h

Dolnośląska Sieć Szkół Promujących Ekorozwój "Ziemia dla Wszystkich"   -czerwiec  2006 r.

szczególne wyróżnienie

opiekun:

Jolanta Orleańska

Gimnazjum nr 3 w Świdnicy za działalność podejmowaną w ramach projektu Dolnośląskiej Sieci Szkół Wspierających Ekorozwój

Miejski Konkurs Literacki "Marzenia małe i duże podróże" org. BM w Świdnicy   -czerwiec  2006 r.

I nagroda, III miejsce, wyróżnienie

opiekun:

Barbara Pidanty

Renata Jończyk

I miejsce (kat. poezja) Sylwia Podlas kl. 2c

III miejsce (kat. proza) Klaudia Kalarus kl. 3f

wyróżnienie (kat. proza) Małgorzata Wietrzyńska kl. 3f

XIX Ogólnopolski Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży na szczeblu woj. Dolnośląskiego - czerwiec 2006 r.

wyróżnienie 

opiekun:

Anna Kostrzewska

Paulina Studnicka kl. 3g

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców "Puchar Wiosny 2006"  -czerwiec  2006 r.

I miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Rafał Kowalik kl.3h

Krzysztof Rodzaj kl. 3h

Sebastian Podolski kl. 3h

Mateusz Piędziak kl.2c

Norbert Głowiński kl. 2c

Michał Łukasik kl. 2c

Patryk Dukat kl.

Rejonowy Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie z prądem" org. Koncern Energetyczny oddział Wałbrzych - maj 2006 r.

III miejsce 

opiekun:

Anna Kostrzewska

Paulina Studnicka kl. 3g

Powiatowy Konkurs Fizyczno - Astronomiczny "Poszukujemy talentów na miarę XXI wieku"    -maj  2006 r.

II miejsce, udział

opiekun:

Zofia Krawczyńska, Irena Czerwińska

II miejsce: Grzegorz Tabak kl. 3b

udział: Patrycja Stypuła kl.3g

Powiatowy Konkurs "Ludzie wałbrzyskiej SOLIDARNOŚCI", org. Przedsiębiorstwo Zamek Książ  -czerwiec  2006 r.

nagroda

opiekun:

Katarzyna Nowak

Alina Andrzejewska kl. 3b

Powiatowy Turniej Aerobiku Sportowo-Rekreacyjnego  - maj  2006 r.

I-  miejsce

opiekun:

Halina Żydek

I m-ce w szóstkach:

Agata Dziedzic kl.3b

Urszula Szubert kl.3b

Agnieszka Florian kl. 3g

Paulina Studnicka kl. 3g

Agnieszka Gabriel kl. 3b

Małgorzata Florian kl. 3h

I m-ce w trójkach:

Jagoda Kosmala kl.2c

Aleksandra Stankiewicz kl. 2c

Justyna Sochowicz kl. 1b

Lekkoatletyczna Gimnazjada   - maj  2006 r.

IX - XXi  miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

XI m-ce pchnięcie kulą:

Maciej Kazun kl. 3b

XXI m-ce rzut oszczepem:

Rafał Kowalik kl.3h

XV  m-ce skok w dal:

Artur Czernecki kl.3g

XIII m-ce bieg na 100 m

Grzegorz Samoćko kl. 3b

XIV m-ce bieg na 300 m:

Kamil Wąchała kl. 3d

IX m-ce sztafeta 4 x 100 m:

Kamil Wąchała kl.3d

Kamil Włudyga kl.3h

Sebastian Podolski kl.3h

Grzegorz Samoćko kl. 3b

 

Lekkoatletyczny Finał Strefy Wałbrzyskiej  - maj  2006 r.

I- VII  miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

I m-ce pchnięcie kulą:

Maciej Kazun kl. 3b

I m-ce rzut oszczepem:

Mateusz Piędziak kl.2c

II m-ce rzut oszczepem:

Rafał Kowalik kl.3h

III m-ce skok w dal:

Artur Czernecki kl.3g

IV m-ce bieg na 100 m

Grzegorz Samoćko kl. 3b

IV m-ce bieg na 300 m:

Kamil Wąchała kl. 3d

V m-ce bieg na 1000 m:

V m-ce Krystian Batko kl.3f

VII m-ce bieg na 2000 m:

Piotr Pałkiewicz kl. 2c

III m-ce sztafeta 4 x 100 m:

Kamil Wąchała kl.3d

Kamil Włudyga kl.3h

Sebastian Podolski kl.3h

Grzegorz Samoćko kl. 3b

Międzygimnazjalny Konkurs Informatyczny "Potyczki z EXCELEM"  - maj  2006 r.

I i III  miejsce

opiekun:

Elżbieta Gąsior

I miejsce:

Grzegorz Tabak kl. 3b

III miejsce:

Olga Dzięgielewska kl.3b

Sejm Dzieci i Młodzieży - Mandat Posła Województwa Dolnośląskiego - maj  2006 r.

wyróżnienie

udział w pracach

opiekun:

Jolanta Orleańska

praca ekologiczna "Człowiek w zgodzie z naturą":

Olga Dzięgielewska kl. 3b

III Powiatowy Konkurs Internetowy Grafika Komputerowa "Powiat świdnicki oczami gimnazjalisty"  - kwiecień 2006 r.

I miejsce

III miejsce

opiekun:

Beata Samoraj

I miejsce:

Małgorzata Wietrzyńska kl. 3f

III miejsce:

Adrian Samoraj kl. 3f

Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu  Życia organizator PCK  - kwiecień 2006 r.

II miejsce

opiekun:

Monika Wojewodzic

II miejsce:

Olga Dzięgielewska kl. 3b

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR  -  marzec  2006 r.

udział,

wyróżnienie

opiekun:

Dorota Gruszczyńska,

Dorota Koczut

III Lokata:

Iwona Szuba kl. 3b, 25 miejsce w województwie

Monika Czachara kl. 2c, 59 miejsce w województwie 

Międzyszkolny Turniej Teatralny (powiatowy)-  marzec  2006 r.

III miejsce

opiekun:

Barbara Pidanty

klasa 2c

Międzyszkolny Turniej Teatralny - Konkurs inscenizacja teatralna-  marzec  2006 r.

I miejsce

opiekun:

Barbara Pidanty

klasa 2c

Międzyszkolny Turniej Teatralny - Konkurs historyczny-  marzec  2006 r.

I miejsce

opiekun:

Barbara Pidanty

Dagmara Młot kl. 3d

Joanna Mickiewicz kl. 3d

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bohaterach "Kamieni na szaniec" pod hasłem "Dziś - Jutro - Pojutrze", org. Hufiec ZHP -  marzec  2006 r.

udział,

II miejsce

opiekun:

Katarzyna Nowak

skład drużyny:

Iwona Szuba kl. 3b

Jakub Feldman kl. 2d

Anna Kapłon kl. 1e

Powiatowy Konkurs "Ludzie wałbrzyskiej SOLIDARNOŚCI", org. Przedsiębiorstwo Zamek Książ  -  marzec  2006 r.

udział,

opiekun:

Katarzyna Nowak

Marzena Zięba

Alina Andrzejewska kl. 3b

Agata Dziedzic kl. 3b

Urszula Szubert kl. 3b

Radosław Kasprzyk kl. 2d

XV Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej we Wrocławiu  -  marzec  2006 r.

udział,

II miejsce

opiekun:

Joanna Grębowska-Szpak

skład zespołu:

Ada Jaworska kl.3g

Aleksandra Bajorek kl.2e

Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Krajobraz z niezapominajką"  -  marzec  2006 r.

udział,

I i II miejsce

opiekun:

Jolanta Orleańska,

 Monika Wojewodzic

 I m. konkurs literacki

Patrycja Strzyżewska kl.1c

II m. konkurs plastyczny

Paulina Studnicka kl.3g

Konkurs Mały Poliglota, Wałbrzych  -  marzec  2006 r.

udział,

finalista

opiekun:

 Edyta Szustak

finalistka

Agata Szarek kl.2a

udział:

Anita Majerczyk kl. 2c

Krzysztof Stolarczyk kl. 2c

Magda Ziębicka kl. 2c

śylwia Podlas kl. 2c

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców  - luty  2006 r.

II miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Przemysław Kadziewicz kl. 3g

Artur Czernecki kl. 3g

Rafał Babisz kl. 3e

Rafał Kowalik kl. 3h

Marcin Sagała kl. 3c

Piotr Pilzak kl. 3g

Grzegorz Tabak kl. 3b

Mateusz Piędziak kl. 2c

Sebastian Szerszeń kl.3g

Konkurs DISCE PUER 2006 -  luty  2006 r.

udział,

V miejsce,

finalista

opiekun:

 Barbara Pidanty

skład drużyny:

Olga Dzięgielewska kl. 3b - finalistka

Agata Dziedzic kl. 3b

Klaudia Kalarus kl.3f

Dagmara Młot kl.3d

Oliwia Papiez kl. 3b

Ilona Ptak kl.3f

Aneta Sarniuk kl.3h

Iwona Szuba kl.3b

Urszula Szubert kl.3b

Sonia Twardysko kl.33b

Konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista"  etap wojewódzki, język angielski -  luty  2006 r.

laureat

opiekun:

 Agnieszka Fila

Olga Dzięgielewska kl. 3b

Konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista"  etap wojewódzki, język polski-  styczeń  2006 r.

laureat

opiekun:

 Jolanta Gabryliszyn

Olga Dzięgielewska kl. 3b

XIV Świdnic\ki Przegląd Zespołów Kolędniczych  -   grudzień  2005 r.

nagroda za przedstawienie myśli Jana Pawła II zawartych w "Orędziach na Boże Narodzenie" oraz za wielogłosowy śpiew

opiekun:

Jolanta Mączyńska,

Joanna Grębowska - Szpak

skład grupy:

Sylwia Podlas kl. 2c

Michał Łukasik kl. 2c

Krzysztof Stolarczyk kl. 2c

Norbert Głwiński kl. 2c

Ilona Ptak kl. 3f

Aleksandra Bajorek kl. 2e

Klaudia Wołczyk kl. 2e

Iwona Kuśnierz kl. 2e

Sandra Kotowicz kl. 2e

Roma Skrzecz kl. 2e

Alicja Zjąc kl. 2e

Piotr Bialik kl. 2e

Tomasz Pałamarz kl. 2e

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "DEUTSCHFREUND"  -   grudzień  2005 r.

wyróżnienia i udział

opiekun:

Dorota Gruszczyńska, Aleksandra Jackiewicz,

Dorota Koczut

wyróżnienie:

Adrian Machalski kl. 1a

Iwona Szuba kl. 3b

b. dobry wynik:

Martyna Pierzchała kl. 3h

Monika Czachara kl. 2c:

Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt Współzawodnictwo Międzyszkolne  -   grudzień  2005 r.

III miejsce

opiekun:

Halina Żydek

skład drużyny

Urszula Tabak kl. 2d

Monika Słupek kl. 2d

Magdalena Adamowicz kl. 2d

Współzawodnictwo Międzyszkolne Turniej  Piłki Siatkowej  Dziewcząt  -   grudzień   2005 r.

3 miejsce

opiekun:

 Halina Żydek

skład drużyny:

Agata Dziedzic kl. 3b

Sonia Twardysko kl. 3b

Sylwia Rachunia kl. 3d

Roksana Gregorarz kl. 3d

Patrycja Strzeżek kl. 3d

Bogumiła Myrdzio kl. 3d

Joanna Mickiewicz kl. 3d

Anna Łynko kl. 3d

Katarzyna Łynko kl. 3d

Joanna Felusiak kl. 3d

Turniej Tenisa Stołowego Chłopców Współzawodnictwo Międzyszkolne  -   grudzień  2005 r.

II miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny

Rafał Kowalik kl. 3h

Rafał Babisz kl. 3e

Michał Jaśkowiak kl. 2c

Turniej Piłki Siatkowej Chłopców Współzawodnictwo Międzyszkolne  -   grudzień  2005 r.

I miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny

Przemysław Kadziewicz kl.3g

Artur Czernecki kl. 3g

Rafał Kowalik kl. 3h

Grzegorz Tabak kl. 3b

Stanisław Chojnowski kl. 3b

Rafał Babisz kl. 3e

Mateusz Piędziak kl. 2c

Międzyszkolny Konkurs na Stroik Bożonarodzeniowy org. przez Bibliotekę Miejską  -   grudzień  2005 r.

wyróżnienie

opiekun:

Anna Kostrzewska

Klaudia Kalarus kl. 3f

Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS"  -   grudzień  2005 r.

V miejsce

opiekun:

Monika Wojewodzic

skład drużyny

Anna Łynko kl.3d

Aneta Szarek kl.2a

Paulina Tołysz kl.3f

Powiatowy Konkurs Historyczny nt. "Pionierskich lat ziemi świdnickiej 1945-1947"  -   grudzień  2005 r.

II miejsce

opiekun:

 Katarzyna Nowak

skład drużyny

Klaudia Karalus kl. 3f

Olga Dzięgielewska kl. 3b

Agata Szarek kl.2a

Mikołajkowy Turniej  Piłki Koszykowej Dziewcząt  -   grudzień   2005 r.

1 miejsce

opiekun:

 Halina Żydek

skład drużyny:

Maria Kozakow kl. 2g

Monika Czachara kl. 2c

Magdalena Łapawa kl. 3h

Małgorzata Kalarus kl. 3h

Magdalena Staniszewska kl 3f

Małgorzata Florian kl. 3h

Sylwia Roniewska 3f

Karolina Teper kl. 3h

Nicola Jęsiak kl. 3f

Ogólnopolski Konkurs "Bliżej teatru" etap ogólnopolski, kategoria EDUKACJA TEATRALNA  -   grudzień  2005 r.

nagroda za wybitne osiągnięcia

opiekun:

 Edyta Wicińska,

 Barbara Pidanty

laureat ogólnopolski

Gimnazjum nr 3 w Świdnicy

Konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista"  etap powiatowy  cz. matematyczno-przyrodnicza   grudzień  2005 r.

udział

opiekun:

 Elżbieta Gąsior

Olga Dzięgielewska kl. 3b

Grzegorz Tabak kl. 3b

Sonia Twardysko kl. 3b

Konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista"  etap powiatowy  cz. humanistyczna-  grudzień  2005 r.

udział

opiekun:

 Jolanta Gabryliszyn, Jolanta Giergiczna-Siwkin

Olga Dzięgielewska kl. 3b

Iwona Szuba kl. 3b

Grzegorz Tabak kl. 3b

Sonia Twardysko kl. 3b

Marta Wodzińska kl. 3h

Konkurs "Cieszmy się z niepodległości" "Wiadomości Świdnickie"  -  grudzień  2005 r.

nagroda i wyróżnienie

opiekun:

 Barbara Pidanty

nagroda - I miejsce

Sylwia Podlas kl. 2c

wyróznienie

Katarzyna Chudy kl. 2c

Współzawodnictwo Międzyszkolne Piłka Koszykowa Dziewcząt  -   listopad  2005 r.

2 miejsce

opiekun:

 Halina Żydek

skład drużyny:

Maria Kozakow kl. 2g

Monika Czachara kl. 2c

Magdalena Łapawa kl. 3h

Małgorzata Kalarus kl. 3h

Magdalena Staniszewska kl 3f

Małgorzata Florian kl. 3h

Sylwia Roniewska 3f

Karolina Teper kl. 3h

Nicola Jęsiak kl. 3f

Sonia Twardysko kl. 3b

Magdalena Ziębicka kl. 2c

Aleksandra Tomaszewicz 3f

Maria Jaśkowiak kl. 3b

Ogólnopolski Konkurs "Bliżej teatru" etap dolnośląski, kategoria EDUKACJA TEATRALNA  -   listopad  2005 r.

nagroda

opiekun:

 Edyta Wicińska,

 Barbara Pidanty

nagroda dolnośląska

Gimnazjum nr 3 w Swidnicy

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej  -   listopad  2005 r.

nagroda i udział

opiekun:

Renata Jończyk, Jolanta Gabryliszyn, Barbara Pidanty

nagroda - II miejsce

Ilona Ptak kl. 3f

udział

Aleksandra Bajorek kl. 2e

Piotr Żabrowski kl. 3d

XVI Polsko-Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej - Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "RODZINA KULTUR"  -   październik  2005 r.

nagrody i wyróżnienie

opiekun:

Alina Barć, Anna Kostrzewska

nagroda Starosty Powiatu Świdnickiego

Bogumiła Myrdzio kl. 3d

nagroda:

Ilona Ptak kl. 3f

Patrycja Stypuła kl. 3g

wyróżnienie:

Agnieszka Florian kl. 3g

VI Międzynarodowe Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej Dzieci i Młodzieży  -  październik  2005 r.

kwalifikacje do wystawy

opiekun:

Anna Kostrzewska

Anna Łynko  kl. 3d

I Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na Ex Libris -  październik  2005 r.

III  miejsce,

opiekun:

Anna Kostrzewska

Anna Łynko  kl. 3d

XVI Polsko-Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej - Konkurs Poezji i Prozy Religijnej, finał dolnośląski -   październik  2005 r.

III  miejsce,

opiekun:

Alina Barć

Oliwia Papież kl. 3b

XVI Polsko-Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej - Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Religijnej  -   październik  2005 r.

I miejsce,

udział

opiekun:

Alina Barć

Oliwia Papież kl. 3b

Aleksandra Bajorek kl. 2e

XVI Polsko-Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej - Rejonowy Konkurs Poezji i Prozy Religijnej  -   październik  2005 r.

awans do etapu powiatowego,

udział

opiekun:

Alina Barć

Oliwia Papież kl. 3b

Aleksandra Bajorek kl. 2e

Iwona Kuśnierz kl. 2e

Finał Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców -   październik  2005 r.

IX miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Mateusz Dobosz kl. 3c

Tomasz Pałamasz kl. 2e

Kamil Wąchała kl. 3d

Grzegorz Pałka kl. 3b

Rafał Kowalik kl. 3h

Mateusz Piędziak kl. 2c

Kamil Włudyga kl. 3h

Grzegorz Samoćko kl. 3b

Sebastian Podolski kl. 3h

Rafał Babisz kl. 3e

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Młodzieży Szkolnej, chłopcy  -   październik  2005 r.

I miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Mateusz Dobosz kl. 3c

Mateusz Moryl kl. 3e

Kamil Wąchała kl. 3d

Grzegorz Pałka kl. 3b

Rafał Kowalik kl. 3h

Mateusz Piędziak kl. 2c

Kamil Włudyga kl. 3h

Grzegorz Samoćko kl. 3b

Sebastian Podolski kl. 3h

Rafał Babisz kl. 3e

Sztafetowe Biegi Przełajowe Współzawodnictwo Międzyszkolne, chłopcy  -   październik  2005 r.

I miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Mateusz Dobosz kl. 3c

Mateusz Moryl kl. 3e

Kamil Wąchała kl. 3d

Grzegorz Pałka kl. 3b

Rafał Kowalik kl. 3h

Mateusz Piędziak kl. 2c

Kamil Włudyga kl. 3h

Grzegorz Samoćko kl. 3b

Sebastian Podolski kl. 3h

Rafał Babisz kl. 3e

Szkolna Liga Lekkoatletyczna zawody powiatowe,  chłopcy -   wrzesień  2005 r.

II  miejsce

opiekun:

Krzysztof Duda

skład drużyny:

Sebastian Podolski kl. 3h

Kamil Włudyka kl. 3h

Rafał Kowalik kl. 3h

Krystian Botko kl. 3f

Grzegorz Samoćko kl. 3b

Mateusz Piędziak kl. 2c

Rafał Babisz kl. 3e

Maciej Kazun kl. 3b

Stanisław Chojnowski kl. 3b

Kamil Wąchała kl. 3d

Tomasz Pałamasz kl. 2e

Patryk Chomin kl. 1a

Jakub Feldman kl. 2d

Sylwester Zygmunt kl. 1d

Piotr Pałkiewicz kl. 2c

Janusz Kasprzak kl. 1e

Szkolna Liga Lekkiej Atletyki Współzawodnictwo Międzyszkolne chłopcy -   wrzesień  2005 r.

II  miejsce

opiekun:

Krzysztof Duda

skład drużyny:

Sebastian Podolski kl. 3h

Kamil Włudyka kl. 3h

Rafał Kowalik kl. 3h

Krystian Botko kl. 3f

Grzegorz Samoćko kl. 3b

Mateusz Piędziak kl. 2c

Rafał Babisz kl. 3e

Maciej Kazun kl. 3b

Stanisław Chojnowski kl. 3b

Kamil Wąchała kl. 3d

Tomasz Pałamasz kl. 2e

Patryk Chomin kl. 1a

Jakub Feldman kl. 2d

Sylwester Zygmunt kl. 1d

Piotr Pałkiewicz kl. 2c

Janusz Kasprzak kl. 1e

Sztafetowe Biegi Przełajowe Współzawodnictwo Międzyszkolne, chłopcy  -   październik  2005 r.

I miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Mateusz Dobosz kl. 3c

Mateusz Moryl kl. 3e

Kamil Wąchała kl. 3d

Grzegorz Pałka kl. 3b

Rafał Kowalik kl. 3h

Mateusz Piędziak kl. 2c

Kamil Włudyga kl. 3h

Grzegorz Samoćko kl. 3b

Sebastian Podolski kl. 3h

Rafał Babisz kl. 3e