2004 / 2005

Konkurs "Recenzja Teatralna"-   czerwiec  2005 r.
nagroda opiekun:
Jolanta Antos
Paulina Studnicka

Korowód z okazji Dni Świdnicy "Baśnie H.C.Andersena" -   czerwiec  2005 r.

I miejsce - Puchar Prezydenta

opiekunowie:

Elżbieta Gąsior

Małgorzata Szymczak

Halina Żydek

uczniowie klas:

1c, 1e,  2b, 2d, 2h, 2f, 2g

Konkurs Plastyczny MBP w Świdnicy "Fascynujący Świat" -   czerwiec  2005 r.

wyróżnienie,

II nagroda,

opiekun:

Anna Kostrzewska

nagroda - Sonia Wnuk kl. 3a

wyróżnienie - Anna Łynko kl. 2d

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny MDK "Widokówka ze Świdnicy" -   czerwiec  2005 r.

wyróżnienie,

nagroda,

opiekun:

Anna Kostrzewska

nagroda - Kamila Twardowska kl. 3f

Ewa Kuliś kl. 3c

wyróżnienie - Paulina Studnicka kl. 2g

Projekt Edukacji Teatralnej, konkurs "Recenzja Teatralna" -   czerwiec  2005 r.

nagroda

opiekun:

Jolanta Antos

Barbara Pidanty

Paulina Studnicka kl. 2g

Katarzyna Chudy kl. 1c

III Otwarty Powiatowy Konkurs Informatyczny "Młody Informatyk" -   czerwiec  2005 r.

VIII miejsce

opiekun:

Beata Samoraj

Kinga Rudownik kl. 3b

Turniej Szkół Gimnazjalnych Świdnicy  - Piłka Ręczna /chłopcy/ - czerwiec     2005 r.

I  miejsce

opiekun:

Krzysztof Duda

skład drużyny:

Krzysztof Rodzaj kl. 2h

Kamil Włudyga kl. 2h

Łukasik Michał kl. 1c

Dawid Rychel  kl. 2e

Jakub Sidor kl. 1g

Mateusz Malinowski kl. 1a

Norbert Głowiński kl. 1c

Maciej Kazun kl. 2b

Mateusz Piędziak 1c

X Dni Geothego w Bagieńcu -   czerwiec  2005 r.

 

udział

wyróżnienia,

nagrody,

 

opiekun:

Barbara Pidanty

Konkurs poetycki:

nagroda - Sylwia Podlas kl. 1c

wyróżnienie - Katarzyna Miernikiewicz kl. 3c

Katarzyna Jastrzębska kl. 3c

udział: Aleksandra Stankiewicz kl. 1c

Małgorzata Musiał kl. 3c

Kamila Rzepka kl. 3c

Konkurs dziennikarski:

III nagroda - Katarzyna Chudy kl. 1c

wyróżnienie - Joanna Mickiewicz kl.2d

udział: Ewa Kuliś kl. 3c

Michał Jaśkowiak kl. 1c

Monika Czachara kl. 1c

Izabela Horblik kl. 3a

Joanna Mickiewicz kl. 3d

Konkurs recytatorski:

wyróżnienie - Anita Majerczyk kl. 1c

Piotr Żabrowski kl. 2d

Jakub Wawszczyk kl. 3c

udział -  Sylwia Podlas kl. 1c

Aleksandra Stankiewicz kl. 1c

Katarzyna Miernikiewicz kl. 3c

"Literackie Talenty 2005" konkurs PBM w Świdnicy-   maj  2005 r.

 udział

opiekun:

Barbara Pidanty

Aleksandra Stankiewicz kl. 1c

Sylwia Podlas kl. 1c

Katarzyna Miernikiewicz kl. 3c

Katarzyna Jastrzębska kl. 3c

Jakub Wawszczyk kl. 3c

Konkurs literacki na opowiadanie "Ja i mój świat. Gimnazjalisty portret własny" MBP w Świdnicy-   maj  2005 r.

 III miejsce

udział

opiekun:

Jolanta Gabryliszyn

Barbara Pidanty

Jolanta Antos

III miejsce:

Marta Moneta kl. 3a

udział:

Jakub Wawszczyk kl. 3c

Patrycja Strzeżek kl. 2d

Dagmara Młot kl. 2d

Katarzyna Chudy kl. 1c

Paulina Studnicka kl. 2g

Powiatowy Konkurs "Ortograficzna Corrida"-   maj  2005 r.

 III miejsce

udział

opiekun:

Jolanta Gabryliszyn

III miejsce:

Marta Moneta kl. 3a

udział:

Agata Kasprzyk kl. 3a

Konkurs Ogólnopolski EKO-   maj  2005 r.

 III miejsce, w województwie,

wyróżnienia

opiekun:

Jolanta Orleańska, 

Monika Wojewodzic

III m. w województwie

Paulina Józwicka kl. 2h

dobre wyniki:

Ilona Ptak kl. 2f

Olga Dzięgielewska kl. 2b

Katarzyna Smyczyńska kl. 2e

Dagmara Młot kl. 2d

Daria Szczepaniak kl. 3a

Grzegorz Tabak kl. 2b

wyróżnienia prac indywidualnych 

Alina Andrzejewska kl. 2b

Patrycja Stypuła kl. 2g

Agnieszka Florian kl. 2g

Ada Jaworska kl. 2g

Anna Łynko kl. 2d

Ogólnopolski Konkurs J.Niemieckiego "SPRACHDOKTOR"-   maj  2005 r.

III lokata w kraju,

udział

opiekunowie:

Dorota Gruszczyńska,

Czesława Michalik,

Dorota Koczut

III lokata w kraju - Iwona Szuba kl. 2b

udział:

Karolina Karwala kl. 3g

Patrycja Stypuła kl. 2g

Monika Czachara kl. 1c

Katarzyna Wojdecka kl. 1g

Martyna Pierzchała kl. 2h

Magdalena Majkowska kl. 3e

Aneta Sarniuk kl. 2h

Anna Łynko kl. 2d

Katarzyna Baryliszyn kl. 3e

Paulina Studnicka kl. 2g

Marta Wodzińska kl. 2h

Ada Jaworska kl. 2g

Klaudia Dzidek kl.1g

Agnieszka Florian kl. 2g

Monika Sobkowiak kl. 2h

Daniel Gębala kl. 1e

Natalia Zerka kl. 1a

Mateusz Malinowski kl. 1a

Malwina Nesterenki kl. 1b

Grzegorz Bońciuń kl. 1e

Turniej "Bezpieczna Przyszłość" -   maj  2005 r.

 III miejsce

opiekun:

Krzysztof Duda

skład drużyny:

Małgorzata Florian kl. 2h

Magdalena Łapawa kl. 2h

Nicola Jęsiak kl. 2f

Przemek Kadziewicz kl. 2g

Grzegorz Tabak kl. 2b

Sebastian Podolski kl. 2h

Szkolna LA  Współzawodnictwo Międzyszkolne dziewczęta -   maj  2005 r.

 III miejsce

opiekun:

Halina Żydek

skład drużyny:

Weronika Wąchała kl. 2b

Małgorzata Duwe kl. 3g

Marta Monica kl. 3f

Ada Jaworska kl. 2g

Sonia Twardyska kl. 2b

Monika Słupek kl. 1d

Paulina Kadziewicz kl. 1d

Paulina Staśkiewicz kl. 1d

Szkolna LA  Współzawodnictwo Międzyszkolne chłopcy -   maj  2005 r.

 III miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Karol Durzyński kl. 3d

Tomasz Łukasik kl. 3c

Andrzej Konefał kl. 3d

Grzegorz Samoćko kl. 2b

Andrzej Skierś kl.

Sebastian Podolski kl. 2h

Tomek Pałamasz kl. 1e

Mateusz Dobosz kl. 1c

Rafał Stanoch kl. 3g

II Powiatowe Mistrzostwa w Aerobiku -   maj  2005 r.

III, IV, VI miejsce

opiekun:

Halina Żydek

m. III zespół "CRAZY SIX":

Dziedzic Agata kl. 2b

Szubert Urszula kl. 2b

Florian Małgorzata kl. 2h

Florian Agnieszka kl. 2g

Stusnicka Paulina kl. 2g

Gabriel Agnieszka kl. 2b

m. IV zespół "Liderki":

Filipek Ada kl. 3c

Kilian Sylwia kl. 3c

Szczepańska Małgorzata kl. 2c

m. V zespół "ANGELS"

Kosmowska Jagoda kl. 1c

Stankiewicz Ola kl. 1c

Filipczak Klaudia kl. 1g

Kaszczyszyn Amanda kl. 1g

Kuśnierz Iwona kl. 1e

Szarzyńska Paulina kl. 1d

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kangur" 2005  -   maj  2005 r.

udział

opiekun:

Marcin Burdek

Elzbieta Gąsior

Małgorzata Szymczak

Bogumiła Szostak

Grażyna Skrzyszewska

uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki:

Jaskowiak Michał kl. 1c

Bajorek Aleksandar kl. 1e

Monika Szczepaniak kl. 1e

Dzięgielewska Olga kl. 2b

Kadziewicz Przemek kl. 2g

Dziedzic Agata kl. 2b

Grzegorz Tabak kl. 2b

Sobkowiak Monika kl. 2h

Sarniuk Aneta kl. 2h

twardysko Donia kl. 2b

Andrzejewska Alina kl. 2b

Szuba Iwona kl. 2b

Józwicka Paulina kl. 2h

Ptak Ilona kl. 2f

Syrek Dawid kl. 3a

Anklewicz Katarzyna kl. 3a

Kasprzyk Agata kl. 3a

Szczepaniak Daria kl. 3a

XXVIII Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej -   maj  2005 r.

wyróżnienie

opiekun:

Anna Kostrzewska

Paulina Studnicka kl. 2g

Mistrzostwa Uczniów  w Lekkiej Atletyce  - sztafeta 4 x 100 chłopców -   maj  2005 r.

II miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Karol Durzyński kl. 3d

Tomasz Łukasik kl. 3c

Andrzej Konefał kl. 3d

Grzegorz Samoćko kl. 2b

Konkurs Fizyczno - Astronomiczny z okazji Światowego Roku Fizyki dla uczniów gimnazjów województwa mazowieckiego  - maj  2005 r.

wyróżnienie

opiekun:

Irena Czerwińska

Zofia Krawczyńska

nagroda - obóz fizyczno-astronomiczny:

Jędrzej Kowalewski kl. 3g

Katarzyna Anklewicz kl. 3a

Konkurs Fizyczno - Astronomiczny z okazji Światowego Roku Fizyki       maj  2005 r.

I miejsce

opiekun:

Irena Czerwińska

 miejsce I

Jędrzej Kowalewski kl. 3g

III Międzygimnazjalny Konkurs Informatyczny "Potyczki z EXCELEM"      maj  2005 r.

udział

opiekun:

Elżbieta Gąsior

Beata Samoraj

  konkurs:

Olga Dzięgielewska kl. 2b

Grzegorz Tabak kl. 2b

strona o uzależnieniach:

Przemysław Bąk kl. 3e

Joanna Kolon kl. 3b

Agata Łaska kl. 3b

II Międzygimnazjalny Konkurs Przyrodniczy "Człowiek - niewiarygodna magia"       maj  2005 r.

IV miejsce

opiekun:

Jolanta Orleańska

  skład drużyny:

Olga Dzięgielewska kl. 2b

Tomasz Pawlak kl. 3c

 Jędrzej Kowalewski kl. 3g

Współzawodnictwo Międzyszkolne - Piłka Ręczna /chłopcy/ - maj    2005 r.

IV  miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Łukasz Kopiński kl. 

Mateusz  Kopiński kl. 3d

Kamil Sałata kl. 3e

Paweł Rymsza kl. 3e

Rafał Kowalik kl. 2h

Krzysztof Rodzaj kl. 2h

Damian Sokołowski kl. 2e

Dawid Rychel  kl. 2e

Krzysztof Wiciński kl. 3a

Tomasz Laskowski kl. 3f

Mateusz Piędziak 1c

Współzawodnictwo Międzyszkolne - Piłka Nożna - kwiecień   2005 r.

II  miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Piotrowicz Patryk kl. 3f

Wiciński Krzysztof kl. 3a

Konefał Andrzej kl. 3d

Durzyński Karol kl. 3d

Dawid Kopiński kl. 3d

Skierś Andrzej kl. 3c

Sałata Kamil kl. 3e

 Wąchała Kamil 2d

Rodzaj Krzysztof kl. 2h

Włudyga Kamil kl. 2h

Podolski Sebastian kl. 2h

Rafał Babisz kl. 2e

Przemek Kadziewicz kl. 2g

Sokołowski Damian kl. 2e

Baran Mateusz kl. 2g

Tomasz Łukasik  kl.3c

Robert Redlicki kl. 3c

Konkurs Recytatorski PEGAZIK, finał      maj  2005 r.

wyróżnienie

opiekun:

Edyta Wicińska

  Kinga Rudownik kl. 3b

Ogólnopolski Konkurs na przygotowanie prezentacji multimedialnej "AlternatywneŻródła Energii"    kwiecień  2005 r.

wyróżnienie

opiekun:

Beata Samoraj

Adrian Samoraj kl. 2f

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "TĘCZA" -   kwiecień  2005 r.

 wyróżnienia

opiekun:

Anna Kostrzewska

  wyróżnienia indywidualna:

Karolina Majewska

Katarzyna Anklewicz kl. 3a

Paulina Studnicka

Marcin Stańdo

Kamila Twardowska kl. 3h

I miejsce w szkole:

Katarzyna Śledź kl. 3e

V Międzyszkolny Turniej Teatralny -   kwiecień  2005 r.

 II miejsce, wśród gimnazjów

opiekun:

Barbara Pidanty, Jolanta Antos

  nagroda indywidualna:

Katarzyna Lemańska kl. 3h konkurs dziennikarski

Kamila Twardowska kl. 3f konkurs plastyczny

Konkurs Recytatorski PEGAZIK, etap powiatowy     kwiecień  2005 r.

nagroda

opiekun:

Edyta Wicińska

  Kinga Rudownik kl. 3b

V Międzygimnazjalny Konkurs Dziennikarski, kategoria recenzja, Wrocław     kwiecień  2005 r.

miejsce III

opiekun:

Barbara Pidanty

Monika Czachara  kl. 1c

Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia"      kwiecień  2005 r.

II miejsce

opiekun:

Monika Wojewodzic

Gimnazjum nr 3 w Świdnicy 

Katarzyna Lemańska kl. 3h

Konkurs Literacko - Dziennikarski "Młody Skryba"  -wywiad, Wałbrzych     kwiecień  2005 r.

wyróżnienie

opiekun:

Barbara Pidanty

wyróżnienie za trafne wykorzystanie poetyki wywiadu

Izabela Horblik  kl. 3a

udział:
Michał Jaśkowiak kl. 1c

Ogólnopolski Konkurs Literacki w Międzyrzeczu Podlaskim     kwiecień  2005 r.

udział

opiekun:

Barbara Pidanty

Jakub Wawszczyk kl. 3c

Ewa Kuliś kl. 3c

Katarzyna Miernikiewicz kl. 2c

Kamila Rzepka kl. 3c

Katarzyna Hanuszewicz kl. 3c

Sylwia Podlas kl. 1c

Aleksandra Stankiewicz kl. 1c

Małgorzata Musiał kl. 3c

Etap Wojewódzki z J. Polskiego "Zdolny Ślązak" -   marzec 2005 r.
finalista opiekun:
Jolanta Antos
Katarzyna Lemańska 3h

Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Krajobraz z Niezapominajką" -   marzec 2005 r.

nagrody

opiekun:

Monika Wojewodzic

konkurs literacki - Katarzyna Lemańska kl. 3h

konkurs plastyczny - Paulina Studnicka kl. 2g

III Przegląd Szkolnych Klubów Europejskich   marzec 2005 r.

udział

opiekun:

Małgorzata Pałka

Gimnazjum nr 3 w Świdnicy

Konkurs Dziennikarski w Zgorzelcu "Debiut Reportera"     marzec 2005 r.

udział

opiekun:

Barbara Pidanty

Izabela Horblik kl. 3a

Ewa Kuliś kl. 3c

Michał Jaśkowiak kl. 1c

Monika Czachara kl. 1c

XIV Dolnośląski Przegląd Piosenki Obcojęzycznej    -marzec 2005 r.

wyróżnienie

opiekun:

Joanna Grębowska-Szpak

skład zespołu:

Ola Bajorek kl. 1e

Martyna Pierzchała kl. 2h

Asia Janas kl. 3a

Marta Moneta kl. 3a

Tomek Pałamarz kl. 1e

Piotrek Pilzak kl. 2g

IV Powiatowy Konkurs Gimnazjów "BYĆ KIMŚ"    -marzec 2005 r.

tytuł finalisty

opiekun:

Barbara Pidanty

tytuł finalisty I stopnia:

Katarzyna Anklewicz kl. 3a

tytuł finalisty II stopnia:

Daria Szczepaniak kl. 3a

IV Turniej Strzelecki  -marzec 2005 r.

tytuł "Najlepszego Strzelca" w kategorii dziewcząt

opiekun:

Jolanta Orleańska

Katarzyna Hanuszewicz kl. 3c

 IV Turniej Strzelecki -  marzec 2005 r.

I miejsce

opiekun:

Jolanta Orleańska

skład drużyny:

Katarzyna Hanuszewicz kl. 3c

Dorota Ratajczyk kl. 3c

Sonia Twardysko kl. 2b

Tomasz Pałamasz kl. 1e

Rafał Wilczek kl. 3b

Marek Kania kl. 3b

Konkurs Recytatorski PEGAZIK  etap miejski - marzec 2005 r.

nagrody

i wyróżnienia 

opiekun:

Edyta Wicińska

Jolanta Gabryliszyn

Renata Jończyk

nagroda:

Kinga Rudownik kl. 3b

Oliwia Papież kl. 2b

wyróżnienie:

Aleksandra Bajorek kl. 1e

Ilona Ptak kl. 2f

udział:

Alina Andrzejewska kl. 2b

Dolnośląski Konkurs Recytatorski MDK  /eliminacje powiatowe/  - luty 2005 r.

udział 

opiekun:

Jolanta Gabryliszyn

Oliwia Papież kl. 2b

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Młody Projektant"  - luty 2005 r.

nagrody

opiekun:

Anna Kostrzewska

Agata Kasprzyk  kl. 3a - II miejsce

Kornelia Mówińska kl. 3g - III miejsce

Katarzyna Woszczyk  kl. 3e - IV miejsce

Disce Puer konkurs wieloprzedmiotowy, teren byłego woj. wałbrzyskiego - styczeń 2005 r.

finaliści

opiekun:

Edyta Wicińska

Katarzyna Anklewicz  kl. 3a (finalista I stopnia)

Marcin Sobala kl. 3a  (finalista I stopnia)

Tomasz Pawlak kl. 3c (III m-ce)

Projekt Edukacyjny Newsweeka "Kto ty jesteś?"  - styczeń 2005 r.

nagroda 

opiekun:

Marzena Zięba

Krzysztof Wiciński  kl. 3a

Dolnośląski Konkurs na Recenzję Artystyczną   "zDolny Śląsk" - styczeń 2005 r. za rok 2004.

nagroda:

recenzja roku 2004

opiekun:

Barbara Pidanty

recenzja pt."Hrabalowskie bawidulstwo"

Paulina Kawczak kl. 3a

XIII Świdnicki Przegląd Zespołów Kolędniczych- styczeń 2005 r..

nagroda za wysoki poziom wokalny

opiekun:

Joanna Gręgowska-Szpak

Marta Moneta kl. 3a

XIII Świdnicki Przegląd Zespołów Kolędniczych- styczeń 2005 r.

nagroda

nagroda specjalna

opiekun:

Alina Barć

Joanna Grębowska-Szpak

nagroda za starannie wybrane refleksyjne teksty, bardzo dobre wokalne wykonanie oraz zorganizowanie na scenie

skład zespołu:

Marta Moneta kl. 3a 

Joanna Janas kl. 3a         

Piotr Pilzak kl. 2g

Maria Jaskowiak kl. 2b

Justyna Czuk kl. 2b

Ada Jaworska kl. 2g

Elżbieta Robak kl. 1a

Oliwia Papież kl. 2b

Iwona Szuba kl. 2b

Alina Andrzejewska kl. 2b

Aleksandra Śliwa kl. 2b

Natalia Romaniecka kl. 3d

Sylwia Rojek kl. 2h

Martyna Pierzchała kl. 2h

Weronika Piotrowicz kl. 2h

Paulina Józwicka kl. 2h

Anna Wysocka kl. 2h

Sylwia Warchała kl. 2h

Tomasz Pawlak kl.3c

Jakub Wawszczyk kl. 3c

Tomasz Pałamarz kl. 1e

Aleksandra Bajorek kl. 1e

Urszula Szubert kl. 2b

Katarzyna Chudy kl. 1c 

Aneta Sarniuk kl. 2h

Karolina Teper kl. 2h

Maria Kozakow kl. 1a

Małgorzata Książek kl. 1a

Ewelina Madej kl. 1a

Dagmara Drączkowska kl. 1a

Kinga Rudownik kl. 3b

Anna Nieciąg kl. 3b

Katarzyna Knapik kl. 3b

Agata Łaska kl. 3b

Anna Pawłowska kl. 3b

Katarzyna Woszczyk kl. 3e

Joanna Kuc kl.3e

Żaneta Pietras kl. 3e

Katarzyna Śledź kl. 3e

Jadwiga Malinowska kl. 3e

Patrycja Stypuła kl. 2g

Marlena Kozłowska kl. 2g

Joanna Majewska kl. 2g

Marta Tyburcy kl. 1a

Martyna Gut kl. 1a

Agata Szarek kl. 1a

Małgorzata Major kl. 2e

Współzawodnictwo Międzyszkolne - Tenis Stołowy  dziewcząt  -grudzień   2004 r..

III miejsce

opiekun:

Halina Żydek

skład drużyny:

Monika Słupek

Magdalena Adamowicz

Urszula Tabak

Współzawodnictwo Międzyszkolne - Tenis Stołowy  chłopców -grudzień   2004 r.

II miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Rafał Babisz

Kamil Bernatowicz

Michał Jaśkowiak

"zDolny Ślązak Gimnazjalista" - etap powiatowy

laureaci etapu szkolnego

 

j.polski - J.Antos

Katarzyna Lemańska kl. 3h

historia - K.Nowak

M.Zięba

Tomasz Pawlak kl. 3c

Kamila Twardowska kl. 3f

Katarzyna Lemańska kl. 3h

Agata Łaska kl. 3b

WOS - M.Zieba

Marcin Sobala kl. 3a

geografia - M.Pałka

Olga Dzięgoelewska kl. 2b

Grzegorz Tabak kl. 2b

Sonia Twardysko kl. 2b

biologia - J.Orleańska

Katarzyna Anklewicz kl. 3a

Olga Dzięgielewska kl. 2b

matematyka - E.Gąsior

Agata Łaska kl. 3b

Olga Dięgielewska kl. 2b

Grzegorz Tabak kl. 2b

j.angielski - E.Szustak

Tomasz Pawlak kl. 3c

chemia - I.Kasprzyk Marta Moneta kl. 3a

"II Konkurs Informatyczny dla gimnazjalistów"  - grudzień   2004 r.

nagroda

udział

opiekun:

Elżbieta Gąsior

nagroda III miejsce

Olga Dzięgielewska kl. 2b

udział:

Grzegorz Tabak kl. 2b

Współzawodnictwo Międzyszkolne - Piłka Siatkowa chłopców - listopad   2004 r.

III  miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Dawid Kopiński kl. 3d

Rafał Kowalik kl. 2h

Rafał Babisz kl. 2e

Przemek Nadziewicz kl. 2g

Artur Czarnecki kl. 2g

Mateusz Piędziak kl. 1c

Tomasz Łukasik  kl.3c

Łukasz Nycek kl. 3c

Radosław Drączkowski kl.3c

Robert Redlicki kl. 3c

Tomasz Laskowski kl. 3f

Konkurs j.niemieckiego"DEUTSCHFREUND"  - listopad  2004 r.

nagroda

opiekun:

Czesława Michalik

Monika Czachara kl. 1c

Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej dla Gimnazjów  - listopad  2004 r.

udział

opiekun:

Renata Jończyk, 

Barbara Pidanty

Karolina Nowak kl. 2e

Jakub Wawszczyk  kl. 3c

"zDolny Śląsk" Wojewódzki Konkurs na Recenzję Artystyczną  - listopad   2004 r.

wyróżnienie

opiekun:

Barbara Pidanty

nagroda w kategorii gimnazja:

Paula Słowik kl. 3a

(recenzja "Lochów Watykanu" z  VI 2004 r.)

Międzyszkolny Konkurs Literacki "Cieszymy się z Niepodległości"  - listopad  2004 r.

i miejsce

opiekun:

Barbara Pidanty,

Jolanta Antos

nagroda

Sylwia Podlas kl. 1c

udział:

Aleksandra Stankiewicz kl. 1c

Ewa Kuliś kl. 3d

Paulina Studnicka kl. 2g

Współzawodnictwo Międzyszkolne - Piłka Koszowa chłopców - październik   2004 r.

II miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Dawid Kopiński kl. 3d

Andrzej Konefał kl. 3d

Kamil Sałata kl. 3e

Paweł Rymsza kl. 3e

Rafał Kowalik kl. 2h

Krzysztof Rodzaj kl. 2h

Rafał Babisz kl. 2e

Grzegorz Tabak kl. 2b

Maciej Janiszewski kl. 2b

Przemek Nadziewicz kl. 2g

Adrian Samoraj kl. 2f

Mateusz Piędziak 1c

Finał Powiatowy Jesiennych Sztafetowych  Biegów Przełajowych, chłopcy - październik  2004 r.

II miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Kamil Sałata kl. 3e

Paweł Rymsza kl. 3e

Grzegorz Samoćko kl. 2b

Mateusz Baran kl. 2g

Rafał Babisz kl. 2e

Karol Durzyński kl. 3d

Sebastian Podolski kl. 2h

Krystian Botko kl. 2f

Kamil wąchała kl. 2d

Grzegorz Pałka kl. 2b

Sztafetowe Biegi Przełajowe, chłopcy -wrzesień  2004 r.

II miejsce

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Grzegorz Samoćko kl. 2b

Mateusz Baran kl. 2g

Kamil Wąchała kl. 2d

Rafał Babisz kl. 2e

Karol Durzyński kl. 3d

Andrzej Konefał kl. 3d

Mateusz Dobosz kl. 2c

Krystian Botko kl. 2f

Sebastian Podolski kl. 2h

Dawid Stachurski kl. 3i

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczeństwo dzieci na drogach" - październik   2004 r.

nagrody i wyróżnienie

opiekun:

 Anna Kostrzewska

nagroda

Agata Szwoger-Lettecka kl. 3f - II miejsce

Kinga Rudownik kl. 3b - III miejsce

Jolanta Mienik kl. 3a - wyróżnienie

XV Polsko - Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej Konkurs Plastyczny "Rodzina Kultur" - październik   2004 r.

nagrody

opiekun:

Alina Barć, Anna Kostrzewska

nagroda

Anna Łynko kl. 2d

Daria Szczepaniak kl. 3a

XV Polsko - Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej Konkurs Konkurs Poezji Religijnej finał międzynarodowy - październik   2004 r.

udział w finale 

opiekun:

Alina Barć, Jolanta Mączyńska

udział w finale:

Kinga Rudownik kl. 3b,

Jakub Wawszczyk kl. 3c

Martyna Berlińska kl. 1 d