2003 /2004

Projekt Edukacji Teatralnej, Konkurs "RECENZJA TEATRALNA" - czerwiec   2004 r.

nagrody

opiekun:

Jolanta Antos

Barbara Pidanty

nagroda

Paulina Studnicka kl. 1g 

Paulina Słowik kl. 3a

Projekt Edukacji Teatralnej, Konkurs "DRAMAT TEATRALNY" - czerwiec   2004 r.

nagrody

opiekun:

Jolanta Antos

Barbara Pidanty

 

 

nagroda

Paulina Studnicka kl. 1g

Katarzyna Piskorska kl. 3a

Magdalena Szczepaniak kl. 3a

Ireneisz Pałac kl. 3a

Korowód "Legendy polskie" Dni Księstwa ¦widnicko - Jaworskiego - czerwiec   2004 r.

II miejsce

opiekun:

Elżbieta G±sior, Małgorzata Szymczak,

Halina Żydek

nagroda

uczniowie klas:

1b, 1d, 1f, 1g, 1h

IX Ogólnopolski Konkurs Literacki im. M. Konopnickiej - maj  2004 r. Międzyrzecz Podlaski

II miejsce

opiekun:

Edyta Wicińska

Barbara Pidanty

nagroda

Agnieszka Gabryliszyn kl. 3b

udział, podziękowanie:

uczniowie kl. 2d, 2c, 3a

XX Ogólnopolski KOnkurs Literackiej Twórczo¶ci Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej - maj 2004 r.
wyróznienie opiekun:
Jolanta Antos
Agnieszka Florian

I Międzygimnazjalny Konkurs Przyrodniczy "Człowiek - niewiarygodna magia"  -maj  2004 r.

II miejsce

opiekun:

Monika Wojewodzic

skład drużyny:

Wojciech Borkowski kl. 3a

Paweł G±sior kl. 3a

Łukasz Mroczek kl. 3b

Sławomir Ksi±żek kl. 3b

Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia  -kwiecień  2004 r.

III miejsce

opiekun:

Monika Wojewodzic

nagroda

Katarzyna Lemańska kl. 2h

I Prezentacje Misteriów Wielkopostnych  -kwiecień  2004 r.

udział

opiekun:

Alina Barć

skład zespołu:

Jolanta Janas, Marta Moneta kl. 2a -oprawa muzyczna

Kinga Rudownik, Katarzyna Knapik,

Anna Pawłowska, Agata Łaska kl. 2b

Jakub Wawszczyk, Tomasz Pawlak kl. 2c

Anna GoĽdziewska, Natalia Romaniecka kl.  2d

Katarzyna ¦ledĽ, Żaneta Pietras,

Katarzyna Woszczyk, Joanna Kuc kl. 2e

Wojewódzki Konkurs na Recenzję artystyczn±   "zDolny ¦l±sk" -kwiecień  2004 r.

I nagroda w kategorii gimnazjów

opiekun:

Barbara Pidanty

Paulina Kawczak 3a-

-- recenzja marca "Hrabalowskie bawidulstwo"

 "zDolny ¦l±zak Gimnazjalista" laureaci - kwiecień 2004 r.

 

opiekun:

Wojciech Żuk

Krzysztof Liszka 3a - historia

Wojciech Borkowski 3a - WOS

IV Międzyszkolny Festiwal Piosenki Promuj±cej Zdrowie - kwiecień 2004 r.

nagroda i wyróżnienie

opiekun:

Joanna Grębowska-Szpak

Katarzyna Wawszczyk  3c - wyróżnienie

Paweł G±sior 3a - miejsce III

49 Dolno¶l±ski Konkursu Recytatorski - finał - kwiecień 2004 r.

udział w finale

opiekun:

Barbara Pidanty

Remigiusz Oleksy 3a

II Międzyszkolny Turniej Informatyczny "Potyczki z Excelem" - kwiecień 2004 r.

udział

opiekun:

Elżbieta G±sior

Beata Samoraj

skład zespołu:

Tomek Pawlak 2c

Paweł G±sior 3a

 Międzyszkolny Turniej w Piłce Siatkowej - finał strefy wałbrzyskiej- kat. dziewcz±t- marzec  2004 r.

miejsce I

opiekun:

Zbigniew Sorbian

skład drużyny

Aleksandra Babisz 3d               Ewa Socha 3d

Anna Borak 3d                           Monika Bialik 3d

Anna Chrustek 3d                    Emilia Żemojtel 3d

Monika Komojda 3d                  Iwona Nazarko 3d

Natalia Kuli¶ 3i

Międzyszkolny Turniej Teatralny - marzec 2004 r.

miejsce II

nagrody indywidualne

opiekun:

Barbara Pidanty

 I nagroda - konkurs dziennikarski

Paula Słowik 3a

I nagroda - konkurs wiedzy historyczno - teatralnej

Wojciech Borkowski kl. 3a

Krzysztof Liszka kl. 3a

Konkurs Literacki "Młody Skryba" - marzec 2004 r.

nagroda za oryginaln± i ciekaw± prace

wyróznienie

opiekun:

Barbara Pidanty

nagroda

Paulina Kawczak 3a

wyróżnienie

Paula Słowik kl. 3a

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje miejsko-gminne- marzec 2004 r.

miejsce IV

opiekun:

Krzysztof Duda

skład zespołu:

Ewa Kuli¶ 2c

Marcin Lewkowicz 1a

  Powiatowy Konkurs Ortograficzny - "Ortograficzna Corrida" - po rundzie marcowej
miejsce II

opiekun:

Barbara Pidanty

miejsca indywidualne:

Paulina Kawczak 3a - 1 miejsce

Paulina Żuk - 7 miejsce

49 Dolno¶l±ski Konkursu Recytatorski - etap powiatowy - 26 marca  2004 r.

nagroda

opiekun:

Barbara Pidanty

Remigiusz Oleksy 3a

Interdyscyplinarny Konkurs DISCE PUER - rozgrywka mistrzów - 26 marca  2004 r.

miejsca indywidualne

opiekun:

Barbara Pidanty

Krzysztof Liszka 3a - miejsce 9

Ireneusz Pałac 3a - miejsce 5

Magdalena Szczepaniak 3a - miejsce 6

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Nie palcie skowronków" - marzec 2004 r.

miejsce I

opiekun:

Monika Wojewodzic, 

Jolanta Orleańska

miejsca indywidualne:

konkurs plastyczny:

Kamil Twardowski 2f - miejsce I

Malwina Burblis 2H  - miejsce I

Paweł G±sior 3a - miejsce II

konkurs literacki:

Wojciech Borkowski 3a - miejsce I

Powiatowy Konkurs Ortograficzny - "Ortograficzna Corrida" - po rundzie lutowej

miejsce II

opiekun:

Barbara Pidanty

miejsca indywidualne:

Paulina Kawczak 3a - 1 miejsce

Paulina Żuk - 5 miejsce

III Turniej Strzelecki - marzec 2004 r.

miejsce III

opiekun:

Jolanta Orleańska

skład drużyny:

Sonia Twardysko 1b

Dorota Ratajczak 2c

Katarzyna Hanusiewicz 2c

Tomek Łukasik 2c

Marek Kania 2b

Rafał Wilczek 2b

Konkurs DISCE PUER- region wałbrzyski, eliminacje pisemne - marzec 2004 r.

miejsce I

opiekun:

Barbara Pidanty

miejsca indywidualne:

Ireneusz Pałac 3a - I miejsce

Krzysztof Liszka 3a - II miejsce

Magdalena Szepaniak 3a - XI miejsce

Eliminacje Miejsko - Gminne Konkursu Recytatorski PEGAZIK - luty 2004 r.

nagroda i wyróżnienia

opiekun:

Barbara Pidanty,

Edyta Wicińska

nagroda - Jakub Wawszczyk 2c

wyróżnienie - Katarzyna Miernikiewicz

wyróżnienie - Kinga Rudownik 2b

Finał Zawodów w Piłce Ręcznej Chłopców - strefa wałbrzyska- luty 2004 r.

 miejsce I

opiekun:

Krzysztof Duda,

Paweł Kondzior

skład drużyny:

Paweł Chrzan 3i                         Dawid Szewczyk 3f   

Dariusz Kijek 3i                         Jan Bielecki 3a

Grzegorz Majorczyk 3i             Krzysztof Rodzaj 1h

Bartłomiej Rostek 3d                Paweł Rymsza 2e

Artur Cieplik 3d                        Kamil Sałata 2e

Patryk Szokoło 3f                     Łukasz Kopiński 2d

Kacper Kubiaczyk 3a

 Międzyszkolny Turniej w Piłce Siatkowej - kat. dziewcz±t- luty 2004 r.

miejsce I

opiekun:

Zbigniew Sorbian

skład drużyny

Aleksandra Babisz 3d               Ewa Socha 3d

Anna Borak 3d                           Monika Bialik 3d

Anna Chrustek 3d                    Emilia Żemojtel 3d

Monika Komojda 3d                  Iwona Nazarko 3d

Natalia Kuli¶ 3i

III Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego - kat. chłopców- luty 2004 r.

miejsce II

opiekun:

Paweł Kondzior

skład drużyny: 

Sławomir Wierzbicki 3h

Kamil Bernatowicz 2h

Michał Kaczmarek 3c

XII ¦widnicki Przegl±d Zespołów Kolędniczych- styczeń 2004 r.

nagroda za harmonijne poł±czenie słowa i muzyki oraz starann± recytację aktorów

opiekun:

Jolanta M±czyńska,Joanna Grębowska - Szpak 

skład zespołu: 

Remigiusz Oleksy

Konrad Raczkowski

Jakub Wawszczyk

Grzegorz Tabak

Małgorzata Szymaszkiewicz

Natalia Bodurka

Katarzyna Anklewicz

Katarzyna Cora

Ilona Ptak

: "zDolny ¦l±zak Gimnazjalista"  - etap wojewódzki -styczeń 2004 r

finali¶ci etapu powiatowego

opiekun:

Małgorzata Pałka

Zofia Krawczyńska,

Wojciech Żuk 

geografia

Sławomir Ksi±żek 3b

fizyka

Paweł G±sior 3a

historia

Krzysztof Liszka 3a

Magdalena Szczepaniak 3a

WOS

Wojciech Borkowski 3a

Krzysztof Liszka 3a 

"zDolny ¦l±zak Gimnazjalista" - etap powiatowy

finali¶ci etapu szkolnego

opiekun

Monika Wojewodzic

biologia

Magdalena Szczepaniak 3a  

Krzysztof Liszka 3a

Zofia Krawczyńska

fizyka

 Paweł G±sior 3a

Wojciech Żuk

WOS

Wojciech Borkowski 3a

Krzysztof Liszka 3a

Sławomir Ksi±żek 3b 

Ireneusz Pałac 3a

Katarzyna Kochan

Konrad Raczkowski 3h

Grażyna Skrzyszewska

matematyka

Marta Szostak 3a

 Paweł G±sior 3a

Iwona Kasprzyk

chemia

Wojciech Borkowski 3a

Paweł G±sior 3a

Wojciech Żuk

historia

Wojciech Borkowski 3a

Krzysztof Liszka 3a

Sławomir Ksi±żek 3b

Ireneusz Pałac 3a

Magdalena Szczepaniak 3a

Paulina Żuk 3a

Małgorzata Pałka

geografia

Sławomir Ksi±żek 3b

Jolanta Antos

j polski

Katarzyna Lemańska 2h

Barbara Pidanty

Paula Słowik 3a

Zawody Pływackie MKS "Bolko"- Gwiazdka 2003r. - grudzień 2003 r.

III miejsce

opiekun:

skład drużyny:

"Szkoła Przyjazna Uczniom z Dysleksj±"- grudzień 2003 r

laureat konkursu

VII Dni Goethego konkurs dziennikarski  - grudzień 2003 r.

nagroda i wyróżnienie

opiekun:

Barbara Pidanty

miejsca indywidualne:

Paula Słowik 3a - miejsce I

Magda Szczepaniak 3a - wyróżnienie I

VII Dni Goethego - konkurs poetycki - grudzień 2003 r.

wyróżnienia

opiekun:

Barbara Pidanty

Jolanta Gabryliszyn

miejsca indywidualne:

Katarzyna Lwowska 3g - wyróżnienie

Ewa Kuli¶ 2c - wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej. - listopad  2003 r.

udział

opiekun:

Barbara Pidanty

Jolanta Gabryliszyn

Agnieszka Bana¶

udział:

Małgorzata Szymaszkiewicz kl. 3g

Alicja Frycz 2d

Karolina Nowak kl. 1c

Konkurs Biblioteki Miejskiej w ¦widnicy "Ksi±żki, do których się wraca" - paĽdziernik  2003 r.

nagrody

opiekun:

Barbara Pidanty

miejsca indywidualne:

Roksana Gregorasz 1d - miejsce III

wyróżnienie;

Patrycja Strzeżek 1d 

Paulina Słowik kl. 3a

Magdalena Szczepaniak kl. 3a

"zDolny ¦l±sk" wojewódzki konkurs na recenzję artystyczn± - wrzesień  2003 r.

nagroda

opiekun:

Barbara Pidanty

miejsce indywidualne:

Paula Słowik 3a - miejsce III