2002 /2003

Dolnośląski Finał Wojewódzki Coca-Cola Cup 2003 - czerwiec  2003 r.

miejsce 7

opiekun:

Wojciech Żuk

 

skład drużyny:

Projekt Edukacji Teatralnej - konkurs na recenzję - czerwiec   2003 r.

nagroda

opiekun:

Barbara Pidanty

miejsce indywidualne:

Paula Słowik 2a - miejsce I

Magdalena Szczepaniak 2a -miejsce II

Ireneusz Pałac 2a - wyróżnienie

Konkurs na "Najlepiej opracowany i realizowany program profilaktyki uzależnień" - czerwiec 2003 r.

 wyróżnienie

opiekun:

 Renata Józwicka

 

"Unia Europejska - Młodzi Głosują" - młodzieżowe referendum - czerwiec  2003 r.

 podziękowanie

opiekun:

 Małgorzata Pałka

 

Korowód "Narody Europy" - maj 2003 r.

 udział

opiekun:

 Halina Żydek, Małgorzata Szymczak,

Elżbieta Gąsior

 klas 3d

Turniej teoretyczno - sprawnościowy "Bezpieczna Przyszłość"- maj  2003 r.

 miejsce II

opiekun:

 Jolanta Orleańska

skład drużyny:

 

"Moja przedsiębiorczość na drodze do Unii Europejskiej" - maj  2003 r.

 nagroda

opiekun:

 Małgorzata Pałka.

Katarzyna Kochan

miejsce indywidualne:

Krzysztof Liszka 2a - miejsce VI

Wojciech Borkowski 2a - miejsce VIII

 

Konkurs Recytatorski "Pegazik"- eliminacje powiatowe - kwiecień 2003 r.

wyróżnienie

opiekun:

Barbara Pidanty 

miejsca indywidualne:

 Ewa Pidanty 3a - wyróżnienie

IV Finał Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży w siatkówce dziewcząt - kwiecień 2003 r.  2003 r.

 miejsce III

opiekun:

 Zbigniew Sorbian

skład drużyny:

 

I Powiatowy Konkurs Literacki "Uruchom swoją wyobraźnię" - kwiecień 2003 r.

nagroda

opiekun:

Barbara Pidanty 

Jolanta Antos

miejsce indywidualne:

Paulina Kawczak 2a - miejsce II

Kamila Adamus 3a - miejsce II

Międzyszkolny Turniej Teatralny - kwiecień 2003 r.

III miejsce

nagrody indywidualne

opiekun:

Barbara Pidanty,

Renata Jończyk

skład drużyny:

Wojciech Borkowski kl. 2a - I miejsce

Ewa Pidanty 3a

Krzysztof Liszka 2a - I miejsce

Kamila Przybył 2a

Paula Słowik 2a - I miejsce

Finał Strefy Wałbrzyskiej Piłki Siatkowej kat. dziewcząt - kwiecień  2003 r.

 miejsce I

opiekun:

 Zbigniew Sorbian

skład drużyny:

 

Finał Strefy Wałbrzyskiej w Piłce Ręcznej kat. chłopców - marzec  2003 r.

 miejsce I

opiekun:

 

skład drużyny:

 

Zawody Miejskie w Piłce Koszykowej w kat. dziewcząt - marzec 2003 r.

miejsce I

opiekun:

 

skład drużyny:

 

Zawody Miejskie w Piłce Koszykowej w kat chłopców - marzec 2003 r.

miejsce I

opiekun:

 

skład drużyny:

 

Zawody Powiatowe w Piłce Siatkowej w kat. dziewcząt - marzec 2003 r.

miejsce I

opiekun:

 

skład drużyny:

 

Turniej Strzelecki - marzec 2003 r.

miejsce III

opiekun:

 Jolanta Orleańska

skład drużyny:

 

Półfinał Strefy Wałbrzyskiej w Piłce Siatkowej w kat. dziewcząt - marzec 2003 r.

miejsce I

opiekun:

 Zbigniew Sorbian

skład drużyny:

 

Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego w kat. chłopców - marzec 2003 r.

miejsce III

opiekun:

 

skład drużyny:

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - marzec 2003 r.

udział

opiekun:

 Jolanta Orleańska,

skład drużyny:

 

VIII Konkurs Recytatorski "Pegazik" - eliminacje miejskie, luty 2003 r.

nagroda

opiekun:

 Barbara Pidanty

miejsca indywidualne:

 Ewa Pidanty 3a - nagroda

XI Świdnicki Przegląd Zespołów Kolędniczych - styczeń 2003 r.

nagroda

opiekun:

 Jolanta Mączyńska

Barbara Pidanty

Joanna Grębowska - Szpak

skład zespołu:

Katarzyna Miernikiewicz - nagroda

Katarzyna Cora - nagroda

Kamila Przybył

Agata Migas

Agnieszka Grzybowska

Remigiusz Oleksy

Krzysztof Liszka

Jakub Wawszczyk

Wojciech Borkowski

Paweł Chrzan

Patryk Szokało

Zawody Miejskie w Piłce Siatkowej w kat. dziewcząt - luty 2003 r.

miejsce I

opiekun:

  Zbigniew Sorbian

skład drużyny:

 

Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego w kat. dziewcząt - luty 2003 r. 

miejsce III

opiekun:

 

skład drużyny:

 

Zawody Półfinałowe w Piłce Ręcznej w kat. chłopców - luty 2003 r.

miejsce I

opiekun:

 

skład drużyny:

 

Alfik Matematyczny 2002 - listopad 2002 r.

wyróżnienie

opiekun:

 Grażyna Skrzyszewska

miejsca indywidualne:

 Marta Szostak 2a - miejsce 20 w woj.

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej - listopad 2002 r.

nagroda

opiekun:

 Barbara Pidanty

miejsca indywidualne:

 Ewa Pidanty 3a - miejsce I

Konkurs promujący zdrowy tryb życia "Uzależnieniom STOP - słodycze" - październik 2002 r.

nagroda

opiekun:

 Barbara Pidanty

miejsce indywidualne:

 Paulina Żuk 2a - miejsce II

Polsko - Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej - finał - październik 2002 r/

nagroda

opiekun:

 Alina Barć

Jolanta Mączyńska

miejsca indywidualne:

 Ewa Pidanty 3a - miejsce V

Polsko - Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej  - etap powiatowy - październik 2002 r.

nagroda

opiekun:

 Alina Barć

Jolanta Mączyńska

miejsca indywidualne:

 Ewa Pidanty 3a - miejsce I

Konkurs DEUTSCHFREUND 2002 - październik 2002 r.

wyróżnienie

opiekun:

 Jolanta Marzec

miejsce indywidualne:

 Paula Słowik 2a - miejsce 92 w woj.

Międzyszkolny Konkurs Literacki "List do przyjaciela" - październik 2002 r.

nagroda

opiekun:

Barbara Pidanty 

miejsce indywidualne:

 Paulina Kawczak 2a - miejsce II