ROK SZKOLNY 2015/2016

 TRZY LATA DZIAŁANIA PROGRAMU SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH
WARSZAWA 23.09.2015 r.
 

23 września 2015r. w Sali Amsterdamskiej Stadionu Narodowego w Warszawie odbyło się spotkanie  podsumowujące trzyletnią działalność Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Na zaproszenie Polskiego Związku Piłki Siatkowej i działaczy SOS, w tym pana Waldemara Wspaniałego i Zbigniewa Krzyżanowskiego, do stolicy zjechali wszyscy dyrektorzy Szkół Siatkarskich Ośrodków Szkolnych oraz samorządowcy. Świdnicę reprezentowali pan Zygmunt Worsa – wicestarosta powiatu świdnickiego, pani Renata Jończyk - kierownik nadzoru pedagogicznego Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Sportowymi w Świdnicy oraz pan Krzysztof Osiak -  dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Świdnicy. Gościem specjalnym spotkania był pan Adam Korol, Minister Sportu i Turystyki.
 TURNIEJ SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH TWARDOGÓRA 
Tradycyjnie końcem października 26 - 27.10.2015 w Twardogórze rozpoczynają się rozgrywki turniejowe w ramach rywalizacji Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w województwie Dolnośląskim pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Ministerstwa Sportu. Podczas turnieju nie może zabraknąć siatkarek z klas 1, 2 i 3 naszego Gimnazjum. Podczas zawodów zawodniczki przejdą również testy sprawnościowe, będą oceniane w różnych kategoriach, a najlepsze mają szanse zaistnieć w  kadrze województwa, a następnie regionu.
Opiekunami grup sportowych są trenerzy Piotr Godula, Zbigniew Sorbian, Tomasz Gołowkin.
ŻYCZYMY POWODZENIA!

TURNIEJ SIATKARSKICH TALENTÓW SOS
3. MIEJSCE DRUŻYNY DZIEWCZĄT Z KLASY 3A
Dziewczęta z klasy trzeciej, trenujące w klasie o profilu piłki siatkowej, zdobyły 3. miejsce podczas turnieju Siatkarskich Ośrodków Szkolnych pod patronatem Ministerstwa Sportu oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

informacje

25 - 26.10.2015
TURNIEJ SIATKARSKICH TALENTÓW SOS W TWARDOGÓRZE 
- POWOŁANIA DO KADRY
W dniach 25-26.10.2015,  klasy sportowe Gimnazjum nr 3 objęte programem SOS, brały udział w Wojewódzkim Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Twardogórze. Turniej S.O.S. odbywał się pod patronatem Ministerstwa Sportu oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej. W zawodach wzięły udział drużyny SOS-u z trzech dolnośląskich ośrodków - Wrocławia, Głogowa oraz Świdnicy. Dziewczęta z klas pierwszej i drugiej zajęły drugie miejsca, a z klasy trzecie - trzecie w swojej kategorii wiekowej. Turniej dostarczył trenerom i uczestniczkom wielu emocji i wrażeń.
informacje

21 - 22.05.2016
6. MIEJSCE
XIV MEMORIAŁ JERZEGO NAJGEBAUERA
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZYN
Siatkarki S.O.S Gimnazjum nr 3 z klasy I a, wzmocnione trzema zawodniczkami z II a, wzięły udział w ogólnopolskim XIV Memoriale J. Najgebauera w Głogowie w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju tym zajęliśmy wysokie VI miejsce w stawce 12 drużyn
informacje

21 - 22.05.2016
2.MIEJSCE W KATEGORII KADETEK
XIV MEMORIAŁ JERZEGO NAJGEBAUERA
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZYN
Tradycyjnie już dziewczęta z klas siatkarskich Gim nr 3 biorą udział w odbywającym się w Głogowie Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej. W tym roku Memoriał rozegrany został po raz czternasty w dniach 21-22 maja. Do rywalizacji w kategorii kadetek przystąpiło 8 zespołów, które podzielono na dwie grupy. Zespół złożony z dziewcząt kl.2a i 3a pod kierunkiem trenera Tomasza Gołowkina wygrał wszystkie mecze w fazie grupowej:
informacje

NASZE SIATKARKI DOSTRZEŻONE!
POWOŁANIA NA OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ S.O.S. 



Agata Nowak oraz Julia Stefańska
(kl.3a, trener Tomasz Gołowkin) zostały dostrzeżone na zgrupowaniu Kadry Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Rejonu Zachód. Dobra dyspozycja dziewcząt zaowocowała powołaniem w dniach 13.06.-14.06.2016. na Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. im. Wiesława Gawłowskiego odbywający się Ostrowcu Świętokrzyskim. W kadrze Dolnego Śląska siatkarki powalczą przeciwko rywalkom z całej Polski, ale przede wszystkim będzie to dobra okazja, aby szlifować swoje umiejętności i pokazać się trenerom.
Więcej informacji na faccebooku SOS-u
Wszystkich, którzy nie mogą być na miejscu, zachęcamy do oglądania transmisji w Internecie.
Plan transmisji:
Poniedziałek 13 czerwca 2016
Godz. 9.00 sesja poranna
Godz. 15.00 sesja popołudniowa
Wtorek 14 czerwca
Godz. 9.00 sesja poranna
Godz. 12.00 zakończenie turnieju
Transmisje na żywo i dostęp do nagrań archiwalnych na stronie www.tvcom.pl


      LOSOWE ZDJĘCIE

      NASI PRZYJACIELE







UKS

SOS







BIP  KURATORIUM OŚWIATY  CKE CK  MEN  RZECZNIK  UM
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt