ROK SZKOLNY 2016 / 2017

8.06.2017
Łączy „nasTrójka”
 
Już po raz trzeci III LO w Świdnicy wspólnie z działającym na terenie szkoły Stowarzyszeniem Sympatyków i Absolwentów Trojki „SATelita” zorganizowało trwający w dniach 8.-9.czerwca piknik edukacyjny. Gim nr 3 odpowiedziało na zaproszenie organizatorów.
Do konkursu fotograficznego zgłosili się: kl.3a Aleksandra Frankowska, Oliwia Kutyba oraz z kl.3c Szymon Kubatek. NA co dzień uczniowie doskonalą swoje umiejętności pod okiem p. Anny Gut, opiekuna szkolnego koła fotograficznego i telewizji szkolnej G3. Zadaniem młodych fotografów było wykonanie ciekawych artystycznie zdjęć w czasie 90 minut na Świdnickim Rynku. Następnie zdjęcia należało obrobić, a wyniki jury ogłosi 09.06.2017. podczas podsumowania pikniku, gdzie nastąpi również prezentacja prac.
W turnieju sportowy wystartowały dwie drużyny złożone z uczniów kl.1a :
drużyna nr 1 (Kacper Kaczmarek, Alicja Wróbel, Aleksander Zelek)
drużyna nr 2 (Kamila Gałecka, Norbert Mirga, Majka Sarzyńska)
Obydwie drużyny rywalizowały aż w siedmiu mini- konkurencjach, a musiały wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną podczas rzutów do kosza na czas, biegu po „kopercie”, podnoszeniu ciężarków, skoku na skakance, strzelania do bramki, ale również wiedzą prozdrowotną, gdzie dokonywali obliczeń związanych z BMI, kalorycznością pokarmów.
Zabawa była przednia, a zawodnikom nie brak było sportowej ambicji. Wręczenie dyplomów i nagród za udział w zmaganiach odbędzie się również 09.06.2017.
Dziękujemy Organizatorom za wspólną zabawę i miło spędzony czas ;)
      NASZA SZKOŁA

       NASI PRZYJACIELE
UKS

SOS
BIP  KURATORIUM OŚWIATY  CKE CK  MEN  RZECZNIK  UM
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt