ROK SZKOLNY 2015 / 2016„JAK TO SIĘ STAŁO,  ŻE ZOSTAŁEM …. SPORTOWCEM”
III Międzypokoleniowe Forum Lokalnych Sportowców to święto sportu i ludzi, dla których sport to sposób na życie, realizacja własnych marzeń i ambicji. To także okazja do zadawania pytań i rozwijania wątpliwości dotyczących  jak to się dzieje, że ktoś zostaje sportowcem i ze sportu żyje. Czy w ogóle jest możliwe połączenie pasji, marzeń i pracy?
Wszyscy zaproszeni gośćmi odpowiadają na to pytanie: TAK, ale dodają, jeśli się tylko chce, pragnie i dąży do wyznaczonego celu, jest to możliwe, a nawet pewne.
Niezapomniane spotkanie z panem Marcinem Prusem na długo pozostanie w naszej pamięci. Były reprezentant Polski w piłce siatkowej mężczyzn, wychowanek legendarnego trenera Waldemara Wspaniałego, ambasador SOS jest przekonany, że w życiu nic nie przychodzi łatwo. Miarą naszego sukcesu jest ilość wylanego potu na parkiecie, godziny poświęcone a nie wydarte na to, by realizować swoje marzenia i…. serce – to,  co my laicy nazywamy zaangażowaniem. Bez sumy tego wszystkiego sport będzie jedynie bieganiem  między bramkami, rzucaniem/ kopaniem do celu.
Wśród naszych gości są także Ci, którzy będąc sportowcami, wykonują  inny zawód. Jest żołnierz zawodowy, który jeździ na misje, ekonomista prowadzący sklep internetowy, właściciel firmy samochodowej, menadżer…
Twierdzą jedno, że bez sportu nie osiągnęliby tego, co mają. To sport nauczył ich pokory, cierpliwości, umiejętności pracy w grupie lub odwrotnie podejmowanie i to w ułamku sekundy decyzji - czasami takiej, która decydowała o kolorze krążka powieszonego potem na szyi sportowca. 
 

      NASZA SZKOŁA

       NASI PRZYJACIELE
UKS

SOS
BIP  KURATORIUM OŚWIATY  CKE CK  MEN  RZECZNIK  UM
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt